1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ergani temsilciliği için hazırlıklar tamam
Ergani temsilciliği için hazırlıklar tamam

Ergani temsilciliği için hazırlıklar tamam

DTSO Meclis Başkan Yardımcısı M. Şerif Sayar, DTSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Kahraman Papatya ve DTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tayınlamak ile Ergani'li işverenlerden; DTSO Meclis Üyesi Nihat Ayata, DTSO 2. Grup Meslek Komitesi Başkanı Selahattin Kaçar

A+A-

DTSO Meclis Başkan Yardımcısı M. Şerif Sayar, DTSO Ergani Temsilciliği için tüm hazırlıkları tamamladıklarını kaydederek açılışını, kurban bayramını takip eden günlerde gerçekleştireceklerini söyledi.

DTSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Kahraman Papatya ise, amaçlarının halka yerinde ve hızlı bir şekilde hizmet sunmak olduğunu belirterek, 'Aynı zamanda bunu, ileriki yıllar için bir altyapı çalışması olarak görüyoruz. Ergani'de üye sayımız 1000'i geçtiği zaman Ergani Temsilciliği, Ergani Ticaret ve Sanayi Odası'na dönüşerek Ergani'nin ekonomik anlamda temsilini yapacaktır' dedi.

Ergani Belediye Başkanı Fesih Yalçın, temsilciliğin, gerek Ergani gerekse Ergani'ye yakın ilçeler için büyük fırsat olduğunu kaydederek “Temsilciliğin Ergani'de açılması bizim için gurur kaynağıdır. Bu sadece Ergani için değil diğer ilçelerimiz için de büyük bir fırsattır. Temsilciliğimize gereken her desteği verdik vermeye de hazırız. Bu hepimiz için büyük bir şanstır' dedi.

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Ergani temsilciliği adına konuşan DTSO Meclis Üyesi Nihat Ayata ise Ergani'de temsilcilik açmaktan gurur duyduklarını ifade ederek Ergani Belediyesi'ne maddi manevi katkılarından dolayı da teşekkür etti.

Ergani Belediyesi, temsilcilik binasını DTSO'ya bir yıl için bedelsiz kiralayarak temsilcilik açılmasına destek veriyor.
 

HABERE YORUM KAT