1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ergani Kaymakamı'ndan kulüplere ziyaret
Ergani Kaymakamı'ndan kulüplere ziyaret

Ergani Kaymakamı'ndan kulüplere ziyaret

Ergani Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, Erganispor, Ergani Gençlerbirliği ve Ergani Yıldız spor kulüplerini ziyaret etti.

A+A-

Erganispor, Kulübü Başkanı Ekrem Senvar ile Ergani Spor Genel Koordinatörü Mehmet Kanat,dan çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Gürbüz, Ergani’nin Genç bir ilçe olduğunu belirterek, ‘’Yaş ortalaması 25. Çok genç ilçede bizim gençlere yönelik çalışmaları yapmamız lazım.

Kurumsal olarak genç ilçede gençlere yakışır hizmetler vermeye çalışacağız.
Vatandaşlarımızın da bizim bu kurduğumuz spor salonu, gençlik merkezi ve stadyum olsun diğer spor merkezlerimizden daha iyi faydalanmaları için gerekli düzenlemeleri de yapacağız.

Gençlerimizin sportif etkinliklerde bulunmaları kötü alışkanlıklardan korumak ve ahlaklı birer genç olabilmeleri yönünde en önemli ilerden bir tanesidir.

Bizim ilçemizde de buna ciddi bir ihtiyaç olduğunu geldiğim günden beri seziyorum. Beni ziyarete gelen 3 Kulübümüz vardı. Bu 3 Kulübümüzü bir arada ziyaret etme fırsatı bulduk. Onların heyecanlarından, gözlerindeki parıltıdan bizde mutlu olduk’’ dedi. Daha sonra sporculara tatlı ikram etti.

Spor kulüplerinin ve tesislerin incelenmesi sırasında Ergani Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kenan Taş ve Ergani Gençlik merkezi Müdürü Engin Yalçın da hazır bulundu.

HABERE YORUM KAT