1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ergani G.Birliği'nde hedef yine şampiyonluk
Ergani G.Birliği'nde hedef yine şampiyonluk

Ergani G.Birliği'nde hedef yine şampiyonluk

Geçen sezon mücadele ettiği Diyarbakır 2.Amatör Futbol Ligi'nde şampiyon olarak 1.Amatör Ligi'ne çıkan Ergani Gençlerbirliği, hedefini yine şampiyonluk olarak belirledi.

A+A-

Kulübün kurucusu ve onursal başkanı Kaymakam Erdinç Yılmaz,2 yıl önce geliştirdikleri bir proje kapsamında tespit edilen gençlerden kurulu takımlarım hem amatör hem de gençler liglerinde büyük başarı elde ettiğine dikkat çekerek, yeni sezonda da hedefin şampiyonluk olacağını söyledi.

'HEDEFLER GİDEREK BÜYÜYECEK'

Yüzde yüzü Erganili olan gençlerle yola devam edeceklerini belirten Kaymakam Yılmaz, “Bu çocuklar ve onları hazırlayan antrenörler geçen sezon tüm branşlarda şampiyonluklar kazanarak Ergani gençliğinin imkan verildiğinde neler yapabileceklerini gösterdi. Bizi çok mutlu ettiler. Bu da şevkimizi artırdı. Yeni sezonda hedef Süper Amatör Ligi'ne çıkmak olacak. Tüm branşlarda iddialı olacağız. Hepsinden önemlisi Ergani'nin temsiliyeti için centilmenlik de önemli. Geçen sezon bu anlamda örnek bir kulüp olduk. Bundan sonra da bundan taviz vermeyeceğiz.” dedi.

HABERE YORUM KAT