1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Eren'in istifası spor camiasını şok etti
Eren'in istifası spor camiasını şok etti

Eren'in istifası spor camiasını şok etti

Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden Edip Eren'e bölgeden destek açıklamaları gelmeye devam ediyor. i

A+A-
Aynı zamanda Diyarbakırlı olan Edip Eren'in Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyeliğinden istifa haberiyle birlikte kentin sporla alakalı bir çok kesiminden destek ve üzüntü açıklamaları ardı ardına gelmeye devam ediyor. 
 
YG21 Diyarbakır Kent Konseyi Spor Meclisi Yürütme Kurulu'da yazılı bir açıklamada bulunarak Eren'in istifasının bölge ve Diyarbakır kenti için büyük bir kayıp olduğu vurgulanarak şunlara yer verildi.
 
Riva Projesini hayata geçiren, sürekli Diyarbakır'ın tüm takımlarının yanında olan değerli hemşerimiz, Edip Eren'in almış olduğu kararla Türkiye Futbol Federasyonu'ndan istifa ettiğini öğrenmiş bulunnmaktayız.
 
Edip Eren gerek Türkiye spor kültürü ve ahlakı ile tesisleşme konusunda çok ciddi çalışmalar yürütmüş aynı zamanda bu çalışmaları somut sonuçlar doğurmuştur.
 
Diyarbakır'da sporunun gelişmesine ve tesisleşmesine ciddi katkıları olmuştur. Bölgemizin ve kentimizin Türkiye Futbol Federasyondaki sesi, gözü ve yüreği olan Edip Eren'in istifasını dayanışma duygularımızla üzücü bulduk. Hep yanımızdaydı,Diyarbakır spor'u olarak bizlerde hep yanında olacağız. 
 
 

HABERE YORUM KAT