1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Erdoğan'a Diyarbakırspor forması
Erdoğan'a Diyarbakırspor forması

Erdoğan'a Diyarbakırspor forması

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç ve il başkan Yardımcısı Mali işler Başkanı Bedirhan akyol Grup Toplantısında Başbakan Recep Tayip Erdoğan'a As Başkanlığı'nı Yaptığı 1968 Diyarbakır spor forması ve atkısını hediye et

A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç ve il başkan Yardımcısı Mali işler Başkanı Bedirhan akyol Grup Toplantısında Başbakan Recep Tayip Erdoğan'a As Başkanlığı'nı Yaptığı 1968 Diyarbakır spor forması ve atkısını hediye etti.

As başkan olarak 1968 diyarbakır spor Kulubunde Görev Yapan Ak parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, Ak Parti meclis Grup Toplantısında forma ve atkı Hediye etmesi üzerine. Başbakan Recep tayip erdoğan'ın esprili bir ifadeyle 1968 Diyarbakır Spor'u hak ettigi yerde görmek istiyoruz diye ifade etti.

Erdoğan'ın sarf ettiği cümleler arasında “Galip bey Diyarbakırspor hak ettiği yerde değil. Diyarbakırspor bir an önce hak ettiği yere gelmeli. Bu konuda gerekli desteği verin” sözlerinin yer alması dikkat çekti. Daha önce Diyarbakırspor'da yöneticilik de yapan Ensarioğlu da bu sözler karşısında olumlu cevap vererek Diyarbakırspor'un yeniden hak ettiği yere gelmesi için gerekli desteği vereceğini ifade etti.

HABERE YORUM KAT