1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Erdoğan Diyarbakır adayını buldu
Erdoğan Diyarbakır adayını buldu

Erdoğan Diyarbakır adayını buldu

Nihat Hatipoğlu'nun dün Ankara'da AK Parti Genel Merkezi'ne geldiği ve Başbakan Erdoğan ve bazı üst düzey partililerle görüştüğü öğrenildi. Bu ziyaret kulislerde adaylık sinyali olarak yorumlandı.

A+A-
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun dün Ankara'da yaptığı ziyaretkulisleri hareketlendirdi.
Hatipoğlu dün AK Parti Genel Merkezi'ni ziyaret etti.  Ziyaretin Başbakan Erdoğan'ın da binada olduğu saate denk gelmesi farklı yorumlara neden oldu. İddialara göre Prof. Dr. Hatipoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve üst düzey yetkililerle görüştü.
 
İsminin Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçtiği söylentileri üzerine Nihat Hatipoğlu daha önce şu açıklamayı yapmıştı.
 
"Geleceği Allah biliyor. Benim irademe kalsa kesinlikle siyasete girmem. Çünkü feda edemeyeceğim tek şey İslam'dır, İmanımdır ve onu anlatmaktır. Ama geleceğimizi Allah bilir. Ancak günün birinde, hiç hesaba katmadığım şeylerle karşı karşıya kalırsam, geleceğin tek sahibi Allah'tır. Ama benim hür iradem, bu hizmet yolunda çalışmak, bu hizmette ömür tüketmek ve bu hizmetle ölmek. Günün birinde halk sizin adınıza karar verecek olursa ve sizin başka bir yerde olmanız gerekiyorsa onu bilemem. Kaderde ne varsa onu görürsünüz"

HABERE YORUM KAT

1 Yorum