1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Erdemliler’den Kayabaşı’na nezaket ziyareti
Erdemliler’den Kayabaşı’na nezaket ziyareti

Erdemliler’den Kayabaşı’na nezaket ziyareti

Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz ve dernek yöneticileri kamu kurum ve kuruluşları ziyaretlerine devam ediyor.

A+A-

Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz, Cihan Haber ajansı ve Zaman gazetesi yayın grubu Genel Müdürlüğüne atanan Abdurrahman Yusuf Kayabaşı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 


Kısa süre önce kurulan ancak yaptıkları takdire şayan başarılı çalışmalar ile isminden sık söz edilen Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanlığı kamu kurum ve kuruluş ziyaretlerine devam ediyor. Yeni göreve gelen daire müdürleri ziyaretleri kapsamında Cihan Haber ajansı ve Zaman gazetesi yayın grubu Genel Müdürlüğüne atanan Abdurrahman Yusuf Kayabaşı’nı ziyaret iş Ankaraya  giden Kaymaz ve beraberindeki heyet Kayabaşı’nın kuruma verimlilik anlamında çok şey katacağını söyledi.  
 
Konuyla alakalı bir açıklamada bulunan Kaymaz, “Cihan Haber Ajansı ve Zaman Gazetesi yayın grubu Genel Müdürlüğüne atanan değerli dostum güzel yürekli dava arkadaşım Abdurrahman Yusuf Kayabaşı arkadaşıma hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bizleri ve kapısına gelen hiç kimseyi ayırım yapmadan ağırlayan Abdurrahman Yusuf Kayabaşı beyin kuruma verimlilik anlamında çok şey katacağına inanıyorum. Paralelin izlerini tamamen Cihan Haber Ajansı ve Zaman Gazetesi grubundan silecektir. Abdurrahman Yusuf Kayabaşı bey dinamik, deneyimli ayırım yapmayan saygın hürmet kar bir insan misafirperver, özverili, azimli çalışkan çevresi ile iyi geçinen önemli bir değerdir ve işinde çok başarılı bir arkadaşımızdır. Yeni görevinde başarılarına yeni başarıları ekleyeceğine inancım tamdır” dedi. 


Öte yandan, Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanlığı Bağlar ve Sur’dan göç etmek zorunda kalan ailelere yardımlarını da sürdürüyor.Bağlar ve  Sur’da yaşanan çatışmalardan dolayı göç etmek zorunda kalan ve mağduriyet yaşayan aileleri tek tek tespit ederek giyecek ve yiyecek yardımlarının yanı sıra dernek olarak engelli insanlarada engelli aracı dağıtarak mazlumları sevindirmeye devam ediyor. Erdemliler Hareketi halk arasında yoksulun ve yardıma muhtaç insanların sesi ve düşenin dostu olarak lanse edilmeye başlandı. 

HABERE YORUM KAT