1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Erdemliler Hareketi’nden Başsavcı Solmaz’a ziyaret
Erdemliler Hareketi’nden Başsavcı Solmaz’a ziyaret

Erdemliler Hareketi’nden Başsavcı Solmaz’a ziyaret

Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz ve yönetim kurulu üyeleri Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’ı makamında ziyaret etti.

A+A-

Diyarbakır’da yaptıkları çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Erdemliler Hareketi  Diyarbakır İl Başkanlığı ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’ı makamında ziyaret eden Erdemliler Hareketi Diyarbakır İl Başkanlığı dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Başsavcı Solmaz’a bilgi verdi. 


Kendilerine gösterdiği yakin ilgi ve misafirperverlikten dolayı Başsavcı Ramazan Solmaz’a teşekkür eden Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz, “Sayın Başsavcımız göreve geldiğinden beri Diyarbakır halkı için gösterdiği çabayı hepimiz görüyoruz. Kendisi Diyarbakır için bir nimettir, yaptıkları çalışmalar için kendisine teşekkür edip kendi çalışmalarımız hakkında da kendisini bilgilendirmek için ziyaretine geldik. Bizlere gösterdiği yakin ilgi ve misafirperverlikten dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz” diye konuştu.


Makamında ağırladığı Erdemliler Hareketi Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet eden Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ise, “Kapımız sizler gibi STK’lara devamlı açıktır. Sizler ve çalışmalarınız için elimizden gelen bütün imkanlarımızı yasal çerçeveler içerisinde halkımıza sunacağız. Allah’ın izniyle güzel günler bizleri bekliyor. Sizleride Diyarbakır halkı için yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler