1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl başkanlığında Bayramlaşma
Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl başkanlığında Bayramlaşma

Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl başkanlığında Bayramlaşma

Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl başkanlığında Bayramlaşma düzenlendi.

A+A-

Dernek üyeleri arasında düzenlenen bayramlaşma törenine Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz ve dernek üyeleri katıldı.

 

Kurban bayramının barış ve kardeşliğimizin pekiştirilmesi noktasında anlamlı bir gün olduğunu dile getiren Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz, “Kurban bayramının barış ve kardeşliğimizin pekiştirilmesi noktasında anlamlı bir gün olduğunu Müslüman kardeşlerimin bildiği üzere bayramlar küslerin,dargınların ve birbiri ile kavgalı olanların herşeyi unutup barıştığı bir gün olup, Umarım ülkemizi karıştırmaya çalışan şer odaklarına karşı birlik ve beraber olacağımız gün çok uzak değil sağduyu elden bırakmayıp çağrıları bu yönde yapmaya devam etmeliyiz.

 

Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl başkanlığı olarak ilk bayramlaşma programımızı gerçekleştirdik. Programa gösterilen ilgiden dolayı gururluyuz ve bize inanan kardeşlerimizin hiç şüphesi olmasın ki memleketimize ve ülkemize faydalı olacak başarılı projelere imza atacağız. Erdemliler Hareketi Derneği Genel merkezimiz ve Diyarbakır İl Başkanlığı kadromuz hepsi birbirinden iyi ve kendi alanında birçok başarıya imza atmış güzel insanlardan oluşuyor. Bu vesile ile tüm halkımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler