1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Erdede'den kültür çalışanlarına teşekkür
Erdede'den kültür çalışanlarına teşekkür

Erdede'den kültür çalışanlarına teşekkür

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Silvan İlçe Belediye Başkanı Fadıl Erdede, Belediye bünyesinde faaliyet sürdüren Kültür Merkezi çalışanlarıyla yemekte bir araya geldi.

A+A-

Silvan Belediyesi'ne bağlı Zembilfroş Kültür ve Sanat Merkezi'nin yaz boyu kültür çalışmaları kapsamında köylerde yaptığı etkinliklerin ardından Erdede, merkez çalışanlarına ve kursiyerlerine yemek vererek çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Belediye Başkanı Fadıl Erdede Kültür ve Sanat Merkezi çalışanları ile kursiyerlerine yemek verdi. Yapılan yemekli teşekkür toplantısında konuşan Erdede, "Kültür Merkezi'nin yapmış olduğu çalışmadan ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. Zembilfroş Kültür ve Sanat Merkezi olarak ilçemizin ve Hazro ilçemizin bazı köylerinde yapmış olduğunuz çalışma örnek bir çalışma olmuştur. Bu yüzden hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerin gençlerimizin arasında yayılması mutluluk ve gurur verici bir tablodur. Kültür ve sanat çalışmaları her zaman gençleri uyuşturucu ve benzeri kötü alışkanlıklardan uzak tutmaktadır" dedi.

(İHY-YRT-AŞ-Y)

HABERE YORUM KAT