1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ercan Albay Diyarınsesi'ne konuştu
Ercan Albay Diyarınsesi'ne konuştu

Ercan Albay Diyarınsesi'ne konuştu

Diyarbakırspor hoca adayları arasında ismi geçen Ercan Albay sitemize konuştu.

A+A-

DİYARINSESİ.ORG ÖZEL İÇERİK - Bugün Diyarbakırspor'da akşam saatlaerinde hareketli saatler yaşanıyor. Teknik diriektör Hıdır Akbaş'ın görevine son verilmesinden sonra ismi gündeme gelen başarılı Teknik adam Ercan Albay sitemiz spor editörü Ramazan Tugay'a konuştu.

Albay'a, Diyarbakırspor ile ilgili olarak adaylar arasında isminin geçtiğini bu konuda neler söyleyeceğini soran Tugay'a "Diyarbakırspor'da adımın geçmesi bana mutluluk verir. Diyarbakır'da futbola çok büyük bir ilgi ve büyük bir camia olduğunu, bölgeyi çok iyi tanıyan biri olarak bundan elbette memnun olurum. Tabi burada konuşulması gereken hedeflerdir. Benim için hedefeleri olan, uzun vadeli düşünen bir kulüp olması çok önemli. Bu işler için kısmet diyelim. Şu aşamada bunun için net bir şey söyleyemem. Diyarbakırsporda daha önce de görev yaptım. Bugün çok iyi giden ve önüne büyük hedefler koymuş bir takım olduğunu bende sizler gibi takip ediyorum. ne diyelim her şeyin hayırlısı olsun."

Diyarınsesi.org'de bu akşam yayınlanan haberi de okuduğunu belriten Ercan Albay, bir düzeltmede de bulunarak Adanaspor'u 3 dönem şampiyon yaptığını, Almanya'da görüştüğü kulübün Nürnbeg olmadığını Proffesyonel ve hefefleri olan bir kulüp olduğunu belirtti.

RAMAZAN TUGAY / DİYARINSESİ.ORG ÖZEL İÇERİK

HABERE YORUM KAT