1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ensarioğlu'na destek ziyareti
Ensarioğlu'na destek ziyareti

Ensarioğlu'na destek ziyareti

DİYARBAKIR - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı ve eski Devlet Bakanı Mehmet Salim Ensarioğlu'nu ziyaret ederek destek verdi.

A+A-
Mehmet Salim Ensarioğlu'nun Kantar Kavşağı'nda bulunan seçim bürosunu ziyaret eden Bakan Eker, yaptığı konuşmada vatandaşların sandıklara sahip çıkmasını istedi.
 
Bakan Eker, "Değerli vatandaşlarımız sizler oylarınıza ve sandıklara sahip çıkmak için yoğun gayret göstermelisiniz. Barış sürecinin kalıcı olabilmesi için, güçlü bir temsil için desteklerinizi esirgemeyin. Mevcut huzur ortamının mimarı AK Parti'dir. Türkiye zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreçte çözüm sürecinin mimari olan Ak Parti'ye sahip çıkmalısınız" dedi.
 
 
AK Parti'nin Diyarbakır'a önem verdiğini belirten Bakan Eker, bunun en önemli göstergesinin de Mehmet Salim Ensarioğlu'nun aday gösterilmesi olduğunu söyledi. Bakan Eker, tecrübeli, dürüst, güvenilir bir siyasetçi olan Ensarioğlu'na Diyarbakır'ın sahiplenmesi ve destek vermesi gerektiğini dile getirdi.
 
 
(FA-AKK-Y)

HABERE YORUM KAT