1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ensarioğlu’dan ‘Yılın Müdürü’ne ziyaret
Ensarioğlu’dan ‘Yılın Müdürü’ne ziyaret

Ensarioğlu’dan ‘Yılın Müdürü’ne ziyaret

Diyarbakır’da geçtiğimiz günlerde MÜSİAD tarafından ‘Yılın Müdürü’ seçilen İskenderpaşa İlkokulu Müdürü Mustafa Bozkuş’u genç işadamı Cihan Ensarioğlu ziyaret etti.

A+A-

Yaptığı başarılı çalışmalar ile eğitim camiasında adından sıkça söz edilen ve geçtiğimiz günlerde MÜSİAD tarafından ‘Yılın Müdürü’ seçilen İskenderpaşa İlkokulu Müdürü Mustafa Bozkuş’a işadamı Cihan Ensarioğlu ziyaret etti.

İskenderpaşa İlkokulu Müdürü Mustafa Bozkuş’u makamında ziyaret eden Ensarioğlu, “Gerek medyada gerekse çevremde değerli müdür Mustafa Bozkuş bey ne zor şartlarda çalıştığını biliyoruz. Çalışmaları her zaman konuşulmaktadır, öğrencilerini kendi evladı gibi sever ve okulda öğretmenler ile uyum içinde çalıştığını çok yakinen biliyoruz.

Eğitim çok önemlidir eğitime kim destek verirse versin biz her zaman o insanın yanındayız her türlü desteğimizi vermeye hazırız bu yapılan hizmetler bizleri sevindirmektedir bu güzel çalışmalarından dolayı değerli Müdür Mustafa Bozkuş beyi tebrik ederek başarılarının devamını dilerim” dedi. Ensarioğlu, öğrenciler ve okulla ilgili her türlü desteğe hazır olduklarını da belirtti.

Kapılarının her kese açık olduğunu belirten ve Ensarioğlu’nun ziyaretinde duyduğu memnuniyeti dile getiren Okul Müdürü Mustafa Bozkuş ise, “Kapımız her kese açıktır hiç kimsenin dili dini ırkı ne olursa olsun bizi ilgilendirmez ,asla ayırım yapmayız hepimiz kardeşiz hizmet için varız eğitim benim için çok önem arz eder bu güzel pırlanta çocuklarımız geleceğimizin istikballeridir. Sayın cihan Ensarioğlu’na kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, hizmete devam edeceğini ve her şeyin öğrencilerin daha güzel bir ortamda eğitim almaları için yapıldığını belirterek öğrencilere hizmet etmeye her daim devam edeceğiz bizler hizmet için varız” dedi.

HABERE YORUM KAT