1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ensarioğlu’dan Gedik’e teşekkür ziyareti
Ensarioğlu’dan Gedik’e teşekkür ziyareti

Ensarioğlu’dan Gedik’e teşekkür ziyareti

Sağlık-Sen Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Şenol Gedik’i ziyaret etti.

A+A-

Ensarioğlu, hastanede yapılan yeniliklerin ve hizmetlerin gözle görüldüğünü belirterek, Gedik ve ekibine bu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
 
Geçtiğimiz gün Diyarbakır’a gelen Türkiye Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Zafer Çukurova’nın yaptığı incelemeler sonrası çok kısa sürede yapılan hizmetler ve yenilikler nedeniyle Diyarbakır ve bölgedeki hastaneler içerisinde en iyi hastane olarak gösterilen Selahattin Eyyübi Devlet Hastanesi’ne teşekkür ziyaretleri sürüyor.  Sağlık-Sen Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Selahattin Eyyübi Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Hastane idarecileri ve polikliniklerde vatandaşlarla görüşen Başkan Ensarioğlu, daha sonra Başhekim Dr. Şenol Gedik’i makamında ziyaret etti.


Gedik’e ve ekibine teşekkür


Yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Gedik’e teşekkür eden Ensarioğlu, geçmişle mukayese edildiğinde hastanenin nerden nereye geldiğinin çıplak gözle görüldüğüne işaret ederek, “Hastanenin fiziki yapısı 35–40 yıllık bir olmasına rağmen hastanenin işlevsel hale getirmek için var gücüyle çalışan Şenol Gedik Hocamıza teşekkür etmek için ziyaret ettik. Hastane genelindeki değişiklikleri hepimiz görüyoruz. Kurum çalışanlarının hastalara güler yüzlü davrandıklarına da şahit oluyoruz. Çalışanlarımızda güler yüzlü çalışmalarına imkan sağlayan Hasta Yöneticisi Şenol Gedik’e teşekkür ediyoruz. Temennimiz odur ki; Diyarbakır’ımızın hak ettiği hizmeti almaya devam etmesidir. Şenol Hocaya ve ekibine ben teşekkür etmek istiyorum” dedi.


“Ama yetmez..hizmete devam”


Sağlık-Sen olarak, yapılan bu çalışmalara katkı sunmak istediklerine değinen Ensarioğlu, “Her zaman yanında olduğumuz belirtmek istiyorum. Allah hayırlı hizmetleri nasip etsin. Çünkü burada yapılan hizmet sadece Diyarbakır’a değil, çevre illerini de etkiliyor. Hastane ziyaretinde görüştüğümüz vatandaşlarımız da bu hizmetlerden memnun olduklarını söylediler. Bu hizmetlerin artırılmasını talep ettiler. Bundan sonraki süreçte de en iyi hizmetin sunulmasıdır. Ama yetmez diyoruz. Yerel ve genel anlamda daha fazla hizmet bekliyoruz. Bu sadece Selahattin Eyyübi Hastanesi değil, bütün hastanelerin daha iyi hizmet sunabilmeleri için her zaman yanlarında olduğumuzu beyan ediyoruz. Amaç hizmettir” diye konuştu.


Hastane Başhekimi Dr. Şenol Gedik ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ensarioğlu’na teşekkür etti.  Bu arada Türkiye Kamu Hastaneleri Başkanı Zafer Çukurova’nın Diyarbakır Selahattin Eyubi Devlet Hastanesine yaptığı ziyaret sırasında, anestezi cihazı, 10 adet Ventilatör, 20 adet hasta başı monitör, 2 adet doopler USG, Anjiografi, kemik donornometresi, digital mamografi, portabl röntgen ve ekokardiyografi cihazlarını en kısa sürede teslim edeceğinin sözünü verdiği öğrenildi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler