1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ensarioğlu köy ziyaretlerini sürdürüyor
Ensarioğlu köy ziyaretlerini sürdürüyor

Ensarioğlu köy ziyaretlerini sürdürüyor

DİYARBAKIR - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır milletvekili adayı ve eski Devlet Bakanı Mehmet Salim Ensarioğlu seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerini sürdürüyor.

A+A-
Mehmet Salim Ensarioğlu, çalışmalar kapsamında Yenişehir ilçesine bağlı Güzel köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
 
 
Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Ensarioğlu, akan kanın durması, bölgenin huzur ve kalkınması için sağduyulu olan tüm vatandaşların AK Parti'ye destek vermesi gerektiğini söyledi. Ensarioğlu, çözüm sürecinin mimarı olan AK Parti'nin güçlenerek meclise gitmesi durumunda sürecin nihayete ermesi için gerekli olan yeni anayasa ve tüm çalışmaları yapacağını belirterek, vatandaşlardan destek istedi. Ensarioğlu, "Çözüm sürecini başlatan AK Parti'dir, nihayete erdirecek olan da yine Ak Parti'dir. Bölgenin huzur ve güveninin devamı için herkesin elini taşın altına koyup bu partiye destek olması gerekiyor" dedi.
 
 
Güzel köyündeki vatandaşlarla bir süre sohbet eden Ensarioğlu daha sonra Çınar ilçesine geçerek Develitaş köyünde bulunan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın programına eşlik etti. Ensariğlu ziyaretleri sırasında köylüler tarafından hediye edilen yöresel kıyafet ile vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.
 
 
(AKK-Y)
 

HABERE YORUM KAT