1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ensari için polisevinde veda yemeği
Ensari için polisevinde veda yemeği

Ensari için polisevinde veda yemeği

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Silvan İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Mehmet Can Ensari için polisevinde veda yemeği verildi.

A+A-
Silvan'da 8 yıldır görev yapan Sağlık Grup Başkanı Mehmet Can Ensari'nin Diyarbakır'ın Bağlar ilçesine atanmasıyla birlikte Silvan Kaymakamlığı tarafından bir veda yemeği düzenlendi. Yemeğe Silvan Kaymakamı Berkan Sönmezay, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Dönmez, savcı Hüseyin Topçu, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Ali İhsan Ersoy, Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mustafa Çiçek, daire amirleri, sağlık çalışanları ve vatandaş katıldı.
 
Burada konuşan Kaymakam Sönmezay, "Bir toplumun sağlığı, en önemli unsurlardan biridir. Bizlerde Toplum sağlığını önemsediğimiz için, her zamanda vatandaşlarımızın ve toplumuzun genel sağlık hizmetleri anlamında önemseyerek en güzel şekilde onların sağlıklı bir yaşam adına hizmet almalarını sağlayacağız. Silvan ilçemizde yaklaşık 8 yıldır hizmet vermiş olan İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Mehmet Can Ensari'nin hizmetlerini yürütülmesinde, göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı kendisine ilçem adına şükranlarımı sunuyorum. Yeni görev yerinde başarılar dilerim" dedi.
 
Silvan Kaymakam Berkan Sönmezay, hizmetlerinden dolayı Dr. Mehmet Can Ensari'ye başarı belgesi verdi. Dr. Mehmet Can Ensari, şahsı adına yemeğin düzenlenmesinde emeği geçenlere, çalışma arkadaşlarına, daire amirlerine ve katılanlara teşekkür ettiğini ifade ederek helallik istedi.
 
(İHY-YRT-Y)

HABERE YORUM KAT