1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Engellilere ücretsiz saç kesimi ve saç bakımı
Engellilere ücretsiz saç kesimi ve saç bakımı

Engellilere ücretsiz saç kesimi ve saç bakımı

İlhan-neşe adıyla açılan bayan kuaförü diyarbakırlılara deneyimli ve yeni kadrosuyla hizmet verecek.

A+A-

İlhan- neşe bayan kuaförü ayrıca Cuma günleri engelli bayanlara da ücretsiz saç bakımı Saç kesimi öğrencilere özel indirim yapacak.

Kuaför ve bakım sektörüne 15 yıldan bu yana devam eden ilhan-neşe bayan kuaförü, İstanbul ve Ankara'dan sonra  Diyarbakır'da yeni şubesini açtı. Lise caddesi Ziyagökalp lisesi karşısı kalender apt altında hizmete giren kuaför ve güzellik salonu saç için, İgora, Shcwazkopf, Loreal, Bc Bonucure ve bitkisel açıcılar kullanarak kalitede tek adres olduğunu ıspatlayacak.Hijyene dikkat en önemli prensiplerimizden biridir  edilerek.Son sistem Teknoloji cihazlarımızla  Her türlü saç ve yüz bakımının yapıldığı salonda ayrıca orijinal brezilya fönü yapılarak, Diyarbakır'lı bayanlara hizmet verilecek.

ENGELLİLERE ÖZEL HİZMET

İlhan-Neşe kuaför salonunda çalışan ekip, uzman kişilerden eğitim almış. 15 yıllık tecrübesiyle hizmette sınır tanımadıklarını belirten ilhan-neşe kuaför yetkilileri, aldıkları eğitimin başarılı sonuçlarını Diyarbakır'lı bayanlar ile paylaşmaya hazır olduklarını belirtti. İlhan-neşe kuaförde ayrıca her Cuma günü engelli bayanlara ücretsiz Saç kesimi saç bakımı ve öğrencilere özel indirim yapılacaktır.  

KALİTE BİZİM İŞİMİZ

Diyarbakırlı bayanların sıkılmadan bekleyecekleri ferah bir salona sahip olan ilhan-neşe kuaförü,Her türlü Gelin başı her türlü saç kesimi cazip fiyatlarla, kaliteden ödün vermeden hizmet yapacaklarına inandıklarını belirterek, yaptıkları bakım ve kesimde sıfır tolerans tanıdıklarını, memnuniyetin kendi işleri olduğunu bu nedenle kaliteli bakımın bayanları güzelleştirdiğini söyledi.
 
 

HABERE YORUM KAT