1. HABERLER

  2. SPOR

  3. ‘En Ucra Köşelere Kadar Hizmet’
‘En Ucra Köşelere Kadar Hizmet’

‘En Ucra Köşelere Kadar Hizmet’

Gençlik Spor Bakanlığı Personel daire Başkanı Yusuf Karadağ, Diyarbakır'da il ve ilçe teşkilatları ile bir araya gelerek tesisleri inceledi.Karadağ,en ucra köşelere kadar hizmet götürmeye kararlı olduklarını söyledi.

A+A-

Karadağ,en ucra köşelere kadar hizmet götürmeye kararlı olduklarını söyledi.

‘Halka Hizmet Etmek Zorundayız’

Karadağ ,"Bizler burda Devlet adına halka en iyi şartları sunabilmek için görev aldık. Spor yapma imkanını en ücra köydeki vatandaşımıza götürmek için çabalayacağız ve bu imkanı sunacağız.Devletin temsilcileriyiz bize güvenenleri mahçup etmemeliyiz. Halkımıza hizmet etmek için çaba sarf edip bu uğurda ideallerimize ulaşmalıyız. Bu bölgede özellikle gençlerimizin nüfus yoğunluğunu biliyoruz onlar bizim için birer değer ve onların spor yapabilmeleri için hem tesis hem de yetişkin elemanlarımızla bu hizmeti sunmak zorundayız" dedi.

Büyükşehir’e Ziyaret Ve Teşekkür

Personel Daire Başkanı Yusuf , talepler karşısında tesislerde bulunan personel ve teknik eksiklikleride anında ilgili birimlere ileterek çözme girişimleri de gözden kaçmadı.

Diyarbakır ve ilçelerinde bulunan tesisleri yerinde inceleyen Karadağ,Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret ederek spor tesislerinin fiziki rehabilitasyonu konusunda verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti.

Etiketler : , , , ,

HABERE YORUM KAT