1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. En Çok İhtiyaç Duyulan Bant Çeşitleri
En Çok İhtiyaç Duyulan Bant Çeşitleri

En Çok İhtiyaç Duyulan Bant Çeşitleri

Günlük hayatımızda çokça kullandığımız bantlar, son zamanlarda daha fazla çeşide ulaşmış ve bu sayede daha kullanışlı bir hal almayı başarmışlardır.

A+A-

Günlük hayatımızda çokça kullandığımız bantlar, son zamanlarda daha fazla çeşide ulaşmış ve bu sayede daha kullanışlı bir hal almayı başarmışlardır. Özellikle evde kullanılan bant çeşitlerinde de artış olmakla birlikte üretim merkezlerinde işe yarayacak da pek çok farklı bant çeşidi piyasada bulunmaktadır. Birçok bant çeşidini bünyesinde bulunduran istanbulbant.com da bu konudaki çeşitleri ile piyasada oldukça önemli bir yere sahiptir.

En Çok İhtiyaç Duyulan Bant Çeşitleri Nelerdir?

Bant konusunda en uzman markalardan olan istanbulbant.com, kullanışlı olduğu kadar ilgi çekici bant modelleri ile de dikkat çekmektedir. Evlerde kullanılabilecek bant çeşitleri arasında en dikkat çeken bant çeşitleri lar, tek taraflı bantlar, diecute şekilli kesimli bantlar olarak dikkat çekerken, endüstriyel üretim merkezlerinde ve sanayide kullanılan bant çeşitleri kâğıt bandı, klişe bant, ambalaj ve koli bantları ve köpük bantlar olarak listelenmektedir.

Çift Taraflı Bantlar Ne İşe Yarar?

Evlerde günlük kullanım için olduğu kadar üretim merkezlerinde ve sanayi binalarında da kullanılan çift taraflı bantlar, özellikle duvara yapıştırılması gereken düz pano, poster, tablo gibi cisimleri yapıştırmak için kullanılır. Çift taraflı bantların en sevilen özelliği ise, 50 kg.a kadar cisimlerin ağırlığını kaldırabilmesi ve görsel olarak hiçbir kötü görüntü sağlamamasıdır. Bu tür bantları kullanabilmek için yapılması gereken tek şey, bant yüzeyinde kâğıdı yerinden sökerek duvara yapıştırmak istediğiniz cisme bu bandı yapıştırmak ve daha sonra arkada kalan koruyucuyu da sökerek bu kısmı da duvara yerleştirmektedir. Kullanımı bu kadar kolay olan çift taraflı bantlar, yüksek yapıştırıcı oranları ile de sıklıkla tercih edilmektedir.

Koli Bandı Ne İşe Yarar?

Özellikle nakliye zamanı eşyaları muhafaza etmek konusunda sıklıkla ihtiyaç duyulan , güçlü yapıştırıcı özelliğine sahip olması ve geniş yüzeyleri ile de oldukça fazla ihtiyaç duyulan bant çeşitleri arasında yer almaktadır. Pek çok farklı renk seçeneği ile istanbulbant.com’dan kolaylıkla bulabileceğiniz koli bandı çeşitleri, şeffaf çeşitleri ile olduğu kadar renkli çeşitleri ile de piyasada bulunmakta ve dikkat çekmektedir. Özellikle evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan bu bant çeşitleri, hem pratik hem de uygun fiyatlı olmaları sebebiyle de beğenilmekte ve tercih edilmektedir. 

HABERE YORUM KAT