1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Emniyet Müdürü Taşdan, uygulama noktalarını ziyaret etti
Emniyet Müdürü Taşdan, uygulama noktalarını ziyaret etti

Emniyet Müdürü Taşdan, uygulama noktalarını ziyaret etti

DİYARBAKIR- Diyarbakır Emniyet Müdürü Adnan Taşdan, kentteki uygulama noktalarını ziyaret ederek, hem polis hem de vatandaşlarla bayramlaştı.

A+A-

Diyarbakır Emniyet Müdürü Adnan Taşdan, kentin giriş ve çıkışlarında bulunan güvenlik noktalarını ziyaret etti.

Görevli polislere tatlı ikram eden Taşdan, daha sonra uygulama yapılan araçlardaki vatandaşlara, kendisini tanıtarak bayramlarını kutladı.

Taşdan, araç içerisinde bulunan vatandaşlara şeker ikram ederken, çocuklara da oyuncak hediye etti. Taşdan, amaçlarının güvenli ve terörden arındırılmış bir Diyarbakır olduğunu belirterek, “Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü olarak bayram demeden güvenlik tedbirlerimize devam ediyoruz.

Arkadaşlarımız bu sıcağın altında 24 saat esasına göre Diyarbakır’ın çeşitli noktalarında güvenlik kontrollerini yapıyorlar. Burada hem arkadaşlarımızla hem de vatandaşlarımızla bayramlaştık. Amacımız daha huzurlu, daha güvenli bir Diyarbakır’a sahip olmak. Diyarbakır halkı da bizim bu güvenlik tedbirlerimiz konusunda bize destek veriyorlar.

Bu sıcağın altında onları durdurup kontrol yapmamızı bile anlayışla karşılıyorlar. Bütün amacımız daha güvenli, terörden arındırılmış, insanların huzur içinde yaşayacağı bir şehir” dedi.

(EK-MP-Y)

HABERE YORUM KAT