1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Emek hırsızı bir sezonu çaldı gitti
Emek hırsızı bir sezonu çaldı gitti

Emek hırsızı bir sezonu çaldı gitti

Diyarbakırspor için hayati derecede önemli bir karşılaşmada 1-0 öne geçmesinin hemen ardından 90+5. dakikada verilen uydurma penaltı sonrası Diyarbakırsporlı taraftar tepkilerini sosyal medyadan dile getirerek isyan ettiler.

A+A-
TFF'nin İzmir Bölgesinden hakem tayini ile başlayan tartışmalarda, bu maçta büyük oyunlar dönecek iddiaları hiç biri boş çıkmadı.
 
Diyarbakrıspor'u 2011 yılında küme düşüren tetikçi hakem olarak adını hafızalara kazıyan Hüseyin Sabancı, bugün bir kez daha hortladı ve o kelle avcısı gibi Diyarbakırspor'un koca bir sezon bütün emeklerini sadece çalacağı bir düdükle, resmen emek hırsızı ünvanını aldı.
 
90+5. dakikada çaldığı penaltının uzaktan yakından ilgisi olmadığı, üstüne üstlük temasın dahi olmadığını dile getiren Diyarbakırsporlu taraftarların işte İSYAN EDEN O MESAJLARI:
 
Bir çok mesajı terbiyemiz el vermediği için eleyerek yayınlıyoruz.İŞTE İSYAN MESAJLARI
 
UTANMADINMI SABANCI
 
 
Hep seyrediyoruz, belki düzelirler diye. Ama düzeleceklerine daha beter raydan çıkıyorlar. Türkiye'de maalesef futbol sahada değil, masa başında oynanıyor. Bunun örneklerini süper Lig'den başlayın amatör kümelere kadar indiğini görürsünüz. Son haftalarda oynanan maçlar hep şaibeli. Spor bir yarışmadır. Güçlüysen, iyi hazırlanmışsan, kendini kazanmaya inandırmışsan başarırsın ama senin emeklerin birileri tarafından çalınıp başkalarına verilirse, neticede insansın, kendini kaybedersin, tepkini koymazsan hep üstüne binerler. Bu adam bir takımın emeklerini yanlı yönetimiyle adeta gasp edip bir alt kümeye düşürmüştü. Bu adam İzmir bölgesi hakemi ve Diyarbakırspor'un Denizli belediye arasında oynanacak final gibi bir maçına veriliyor ve hem federasyon hem mhk gerekli hassasiyeti göstermiyor. Diyarbakırspor büyük bir özveriyle tekrar eski günlerine dönmek için var gücüyle mücadele ederken adeta filimi tekrar başa sararak hem bir takımın, hem de bir şehrin kaderiyle oynayıp kamu oyunda adeta kadim bir şehri karalamak için senaryosunu icraata geçiriyor. 
Son derece nefretle kınıyorum. Bu takım ve bu şehir sahipsiz değildir. Uzaklarda dahi olsak şehrimizi ve takımımızı savunmada kimsenin şüphesi olmasın.
 
 
 
TETİKÇİ "HÜSEYİN SABANCI" 
 
Bir Kent'in,Diyarbakırspor'un ikinci kez kaderiyle oynadın,Bir sezonun emeklerini "ÇALDIN". Türkiye futbolu böyle tetikçi hakemlerle hiç bir yere varamaz.Diyarbakır'da yeniden ayağa kalkmak isteyen Diyarbakırspor'un önünü kestiniz.Bu Kent'te futbolu yine bitirdiniz. "Yazıklar olsun."
 
Bu sözler bu izmirli hakem bozması için hafif kalmıyormu? Böyle penaltı nerde görülmüş, adam teması dahi almadan kendini attı, yazık o parayı harcayan Başkana, yazık taraftar
 
KÜRDİSTAN LİGİ
 
Bizde kurdistan ligi kuracağız ve üzerine oturacagiz.Madem öyle ha böyle o zaman.Avrupa da futbolun bitmiş dünya Ekölünde futbolun bitmiş biz lige ciksak ne çıkmazsak ne.Bölge futbol takımlarına sesleniyorum bizde bir gram namus şeref varsa ligden çekilmeliyiz.Yoksa ben asla o tribünlere gelip orda maç izlemem.
 
 
 
olayı hakem üzerinden minimize etmek doğru değil bence, özün sözü bu ülkede spor liderleri bunlar iken hiç kimse bişey beklemesin...
 
 
 
Valla abi hüseyin sabancı nın her maçı olay ve gerçek bi tetikçidir 
 
 
 
 Futbolun bu kadar adileştiğini bir kez daha gördüm.. Yazıklar olsun futboldan nefret ettim... Sabancı değil, onu buraya gönderenlere sormak lazım..
 
EMEK HIRSIZI SABANCI
 
Diyarbakırspor'u yıllar önce küme düşürten hakem olarak hafızalara kazınan Türk futbolunun en büyük tetikçisi İzmir bölgesi hakemi Hüseyin Sabancı 95. Dakikada verdiği alakası olmayan penaltıyla Diyarbakırspor'u elettirdi, nerde görülmüş Diyarbakır Denizli bld. Şampiyonluk maçına İzmir bölgesi hakemi verilmesi, ve bunun da adı Diyarbakır düşmanı Hüseyin sabancı. İlla izmirden bu hakemi atayacaksan başka hakemmi yok izmirden. Bunun kararı Çoktan verilmişti. Diyarbakırspor'un bu ligde diretmesi yanlış. Tüm profesyonel kulüpler liglerden çekilmelidir, buna futbol dışı branşlarda dahildir, seyirciyi çıldırttıp sahaya sürdürdüler, kimin diyetini ödüyorsun Tff.
 
Tff tetikçi bulamıyor herhalde bu hakem bozmasina son 15 gunde 5 mac vermiş. .
 
 
 
Ya temas olsa kabul, teması almadan kendini attı yere, belliydi bişeyler yapacağı.
 
 
 
 Neyin dostluğu, dost most yok, maçın başından agresif olacaksın, Türkiye'de bu iş böyle yürüyor, git rakip takımı alkışla, hakemi alkışla, adama böyle yaparlar işte. Dostlukmuş, batsın dostlukları, eğer liglerden çekilmezlerse yazıklar olsun, yazık değilmi Başkana bu kadar para verdi adam, bir İzmir bozması içinmi, alınterinin düşmanları...
 
 
 
Hocam Tv de 5 6 defa tekrarını gösterdiler penaltıyla alakası yok adama müdahalesi bile yok..
 
 
 
Sayın başkanım bu takımları liglerden çekin dediğim zaman belki bana kızanlar oldu dünyanın hiç bir yerinde böyle uyduruk penaltı verilmez hele son beş saniyede ş.... istemiyorlar bizleri bizde istemiyoruz ligler kendilerinin olsun biz artık kürdistanın parçasıyız herkes artık buni bilsin
 
Allah Belasını Versin Hakemin Size İnat Olsun. O günler geri gelecek. Mesela Kürt Takımı Penaltı yaparlar takımı düşürürler.
 
Bugün radyo yayınımı dinleyen herkesten Özür dilerim. Hüseyin Sabancı denen tetikçi Diyarbakırsporu katletmek için son dakikada penaltı verince, şehirdeki coşku bir anda mateme döndü. Bu şekilde şiir okuyamazdım. Ben profesyonel değilim Diyarbakırlıyım. Bu nedenle programı bugün yarım bıraktım.
 
Diyarbakır'ın önü yine kesildi. Hüseyin Sabancı denen federasyon uşağı tetiği çekti, taraftarı sahaya indirdi. Laf lafa gelince taraftarlar sahaya indi kabul. Peki bunun sebebini kim irdeleyecek?
 
 
 
Bir kentin kaderi ile oynayan bir bukelemun huseyin sabancı .diyarbakırda şu an olaylar var .durdur durdurabilirsen federasyon başkanı ve MHK gelip durdursun 90+5 te uydurma bir penaltı ile bu kentin ve turkiyemizin altına dinamit koydun senin hdp binalarına bomba koyan provakatörler den bir farkın yok ki.
 
 
 
Yazık Çok Yazık,, 90+5'te Olmıyan Penaltıyı Çalan Hüseyin Sabancıdanmı Bahs edeyim ? Yoksa o Dakikada Acemi Futbolcu Ve Teknik Ekiptenmi ?? Üzülen Yine Biziz Şimdi Hepiniz Evinize Gidip Tatil Hazırlığına Başlarken Bizde Yas Tutalım !!!
 
 
 
Kınıyorum Federasyonu, Kınıyorum Hüseyin Sabancı denen pravaktör, tetikçi  kişiliği ve YÖNETİMİYLE birdaha bizi sevmediklerini gösterdiler. Bir senelik emeğimizi hiçe saydılar. ALLAH Bırakmasın...
 
 
 
Tam bir haftadır Diyarbakır kamuoyu bas bas bağırıyor bu hakem bu maçı sabote eder diye. Allah Diyarbakırlının Hakk'ını bu alçaklarda bırakmasın. Federasyonda biraz vicdan varsa bu maçın iptaline karar verir. Haydi siyasiler Görelim sizi!!!!
 
 
 
Hakemmmmmm Hüseyin Sabancı !!!!
 
 

HABERE YORUM KAT