1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Elin Oğlu programında üzen ayrılık!
Elin Oğlu programında üzen ayrılık!

Elin Oğlu programında üzen ayrılık!

ATV'denin sevilen programı Elin Oğlu'nda beklenmeyen bir ayrılık yaşandı.

A+A-

Atv ekranlarında saat 23:15'te her cumartesi akşamı yayınlanan  sevilen Talk Show programı Elin Oğlu'nda üzen ayrılık yaşandı.  

Ttürkiye'de yaşayan farklı ülkelerden 8 yabancı erkek ile birlikte eğlenceli sohbetlerin yaşandığı programda moderatörlük ve editörlük yapan Ömür Varol iç yapımlarla anlaşmazlıktan dolayı ayrıldı.
Yaşanan ayrılığı köşesinden duyuran TV eleştirmeni Mesut Yar şunları yazdı;


Geçtiğimiz yıldan beri ekranda olan Elin Oğlu isimli şovun sunucularından Ömür Varol programdan ayrılmış... Bu kulisi duyunca formatın bizzat Ömür’e ait olduğunu, yapımın atv İç Yapımlar tarafından üstlenildiğini hemen hatırladım. Ömür Varol gidiyor ve iyi ya da kötü bir şekilde kendini izlettiren şov bitiyor mu? Bunun yanıtını bir iki haftaya alırız... O değil de geçtiğimiz hafta da Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmanın yayınlandığı tarihten beri yapımcısı olan ekip işi bırakmış, “gidiyoruz” açıklamasına “Kenan Işık’la dönmek üzere” diyerek de bir temenni eklemişti... Üstüne bir de Elin Oğlu’nda yaşananlar eklenince insan atv hakkında içeride neler oluyor acaba diye düşünüyor!

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler