1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Elektrikte kış hazırlığı
Elektrikte kış hazırlığı

Elektrikte kış hazırlığı

Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Dicle EDAŞ), sık sık elektrik kesimlerinin yaşandığı Diyarbakır’da kış öncesi hazırlıklarına hız verdi.

A+A-

 Bakım ve onarım çalışmalarını hızlandıran DEDAŞ, kent merkezinin yanı sıra ilçe ve köylerde de çalışmalarını sürdürüyor.


Her Kış mevsiminde elektrik sorunun sık sık yaşandığı ve çoğu zaman gerginliklerin çıktığı Diyarbakır’da kış öncesi DEDAŞ bakım ve onarım çalışmalarına hız verdi. Kent merkezi, ilçe ve köylerde çalışmalarını sürdüren DEDAŞ kaliteli hizmet için çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar ile ilgili DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, yöneticileri ve yüklenici firma yöneticilerinin katıldığı kapsamlı bir değerlendirme toplantısı düzenledi.

Toplantıya katılan müdür ve yüklenici firma yöneticileri, tüm birimleri ile kışa hazır olduklarını, çalışmaların planlanan çerçevede sürdürüldüğünü bildirdi. Elektrik arızalarına sebep olan etkenlerin yanı sıra bakım ve onarım çalışmalarının da masaya yatırıldığı toplantıda, yapılan yatırımların verimliliği de ele alındı. Kentte Dicle EDAŞ tarafından 2015 yılında programlananın üzerinde yatırım yapılacağına yer verildi.
 
‘Gerekli tedbirler alınıyor’


DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, sorumluluk alanlarında bulunan Diyarbakır, Batman, Mardin, Siirt, Şırnak ve Şanlıurfa’da kış ayları için gerekli tedbirlerin alınmakta olduğunu belirterek, çalışmalarını hızla sürdürdüklerini söyledi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler