1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Elçin Sangu'ya dava açıldı
Elçin Sangu'ya dava açıldı

Elçin Sangu'ya dava açıldı

Doğal güzelliğiyle göz kamaştıran oyuncu Elçin Sangu son yaşadığı olayla gündeme oturdu. Elçin Sangu'nun eski menajeri Başay Okay çıkan iddialardan sonra suskunluğunu bozdu. Başarılı isim Elçin Sangu'nun hayranlarının merak ettiği soruların yanıtları habe

A+A-

Ünlü oyuncu Elçin Sangu'ya kötü haber. Son dönemin popüler yıldızı hakkında dava açıldı. Oynadığı televizyon dizileri ile şöhrete kavuşan Elçin Sangu gündemde kalmaya devam ediyor. Beğeniyle takip edilen projelerin içinde bulunan başarılı oyuncu Elçin Sangu'nun bilinmeyenlerini sizler için derledik. 

Elçin Sangu'nun eski menajeri Başay Okay, daha önce yaptıkları sözleşmeye uymadığı için ünlü oyuncu hakkında dava açtığını söyledi. "Hukuki işlem başlattık ama savaş açmadık" ifadelerini kullanan Okay, "6 senedir menajerlik yapıyorum. Hem ben, hem de o oyuncu arkadaşımız bu durumun yaptığımız işlerin önüne geçmesini istemeyecektir. Bütün her şeyi hukuka bıraktık" dedi. Okay ayrıca, çıkan iddiaların aksine, "hiçbir zaman 'bu kadar para istiyorum' demedim" açıklamasını yaptı.Elçin Sangu'nun yeni menajeri Gaye Sökmen'le bir sıkıntısının olmadığını da belirten Okay, "Benim sözleşmem oyuncu ile ilgili. İkimizin arasındaki bir olay" dedi.

Başay Okay'ın daha önce, Elçin Sangu'nun 1 milyon TL kazandığı reklam ücretinden pay istediği iddia edilmişti. Daha sonra araya Sangu'nun yeni menajeri Gaye Sökmen'in girdiği ve Okay ile mahkemelik olduğu söylenmişti.

elcin-sangu-ya-dava-acildi-2171587.jpeg

ELÇİN SANGU KİMDİR?

Elçin Sangu (d. 13 Ağustos 1985 İzmir), Türk oyuncu.
 
Çerkes asıllı olan Sangu,üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamış,daha sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu olarak kazanmıştır.
 
Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise Star TV'de yayınlanan, başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini oynamaktadır. 2016 yılının Mart ayında Elidor bakım ürünleri, daha sonra ise Boyner markasının yüzü olmuştur.
 
Televizyon Dizileri
 
Öyle Bir Geçer Zaman ki (2011) - Jale
Aşk Kaç Beden Giyer (2012-2013) - Nehir
Bir Aşk Hikayesi (2013-2014) - Eda
Kurt Seyit ve Şura (2014) - Güzide
Sevdam Alabora (2015) - Zeynep
Kiralık Aşk (2015-) - Defne Topal
 
Reklam Filmleri
 
Nescafe (2012)
Elidor (2016-Günümüz)
Boyner (2016-Günümüz)
 
Müzik Klipleri
 
Toygar Işıklı - "Söz Olur" (2014)

HABERE YORUM KAT