1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Ekmekte fare pisliği çıktı!
Ekmekte fare pisliği çıktı!

Ekmekte fare pisliği çıktı!

DİYARBAKIR- Bağlar İlçesi Bağcılar Mahallesi’nde bir vatandaş, bir fırından aldığı ekmeği yerken içinden çıkan fare pisliği karşısında şaşkına döndü.

A+A-

Erdal Kaskat adlı vatandaş, sofrada karşılaştığı durum karşısında ne yapacağını bilemediğini belirtti. Ekmekte fare pisliğinin çıkmasına karşılık fırıncının, eleman hatasından kaynaklandığını söylemesi pişkinliği gözler önüne serdi.
 
Diyarbakır’ın Bağlar İlçesi Bağcılar Mahallesi’nde oturan Erdal Kaskat adlı vatandaş, kahvaltı için bir fırından aldığı ekmekten fare pisliği çıktı. Gördüğü durum karşısında şaşkına dönen Kastak, fırınlarda yeterli denetimlerin yapılmamasından yakındı.
 
Edinilen bilgiye göre, Bağcılar Mahallesi’nde oturan Erdal Kaskat, dün sabah saatlerinde oturduğu evin yakınlarında bir fırından ekmek aldı.  Kahvaltı yaparken ekmek kesen Kaskat, içinde çıkan fare pisliği ile şaşkına döndü. Ekmeği bina görevlisi ile birlikte fırına gönderen Kaskat, şikayetçi olacağını söyledi.

EKMEKTE FARE PİSLİĞİ ÇIKTI!

Sofrada karşılaştığı durum karşısında ne yapacağını bilemediğini ifade eden Kaskat, “Evde aile bireyleri kahvaltı yaparken, kestiğim ekmekte pislik çıktı. Durum karşısında adeta şok olduk. Sabah kahvaltısı adeta burnumuzdan geldi. Fırından aldığım taş fırın ekmeği parçalarken içindeki yabancı cisim gördük. Bunu iyice inceleyince fare pisliği olduğunu anladık. Bu, çok açık olarak gözüküyor. Tabii ki yemek boğazımızda kaldı, ne yapacağımızı şaşırdık” dedi.
 
Ekmekte fare pisliğinin çıkmasına karşılık fırıncının, eleman hatasından kaynaklandığını söylediği iddia edilirken, bu durumun bile olayın vahametini gözler önüne sermesine yetti.

HABERE YORUM KAT