1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Ehliyet sınav tekrar ertelendi!
Ehliyet sınav tekrar ertelendi!

Ehliyet sınav tekrar ertelendi!

Ehliyet sınavı tekrar ertelendi. İlk olarak 16 Temmuz Cumartesi günü yapılması gereken ehliyet sınavı 23 Temmuz tarihine ertelenmişti. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan son açıklamada ehliyet sınavının tekrar ertelendiği duyuruldu. İşte Milli Eğit

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı son yaptığı açıklama ile beraber ehliyet sınavının tekrar ertelendiğini açıkladı. Peki ehliyet sınavı hangi tarihe ertelendi. İşte Milli Eğitim Bakanlığı'nın ehliyet sınavı açıklaması ve ehliyet sınavının ertelendiği tarih...
 
Darbe girişimi sonrası Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ertelenen Ehliyet sınavının yeni tarihi 23 Temmuz olarak belirlenmişti. Ancak MEB tarafından yapılan yeni bir duyuru ile sınav tekrar ertelenmişti.
 
Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) tarafından ilan edilen duyuruya göre MTSAS-3 ile MTSAS-4 Ehliyet sınavlarının birleştirildiği bilgisi verildi.
 
İşte Sınavların Yapılacağı Yeni Tarih
 
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilan edilen yeni duyuruya göre 16 Temmuz Cumartesi günü yapılması gereken sınav darbe girişimi sonrası 23 Temmuz’a ertelenmişti. Ancak o günde yapılamayacağı kararına varılmış ve 27 Ağustos 2016 tarihine ertelendi.
 
İstanbul’da Ücretsiz Toplu Taşıma Süresi Uzatıldı , İETT’ler Ne Zamana Kadar Ücretsiz? İstanbul’da Ücretsiz Toplu Taşıma Süresi Uzatıldı , İETT’ler Ne Zamana Kadar Ücretsiz?
İşte MEB tarafından yayımlanan duyuru;
 
Darbe girişimi kapsamında; daha önce ertelendiği duyurulan MTSAS-3 sınavı, MTAS-4 sınavıyla birleştirilerek 27 Ağustos 2016 tarihinde saat 11.00´ de yapılacaktır. Açık Öğretim Lisesi ve Meslekî Açık Öğretim Lisesi Ek Sınavı’nın ise 21 Ağustos 2016 tarihinde yapılması kararlaştırılmıştır.”

HABERE YORUM KAT