1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Efsane tekrar göreve geldi
Efsane tekrar göreve geldi

Efsane tekrar göreve geldi

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor'da sürpriz bir isim göreve getirildi.

A+A-

Yeşil-Kırmızılı ekip geçtiğimiz hafta Teknik ekipte ani bir değişiklik yaparak Mustafa Ceviz'i takımın başına getirmişti.

"HERKES DESTEK OLURSA BAŞARI GELİR"

Bugün ise daha önce defalarca şampiyonluların altına imza atmış çok başarılı bir ismi göreve getirdi. Diyarbakırspor Kulübü Genel menajer olarak tek yetkili olarak İsmet Yılmaz göreve getirildi. Diyarbakırpsor'da daha önce çeşitli zamanlarda görev yapan ve her döneminde başarılı bir isim olan Yılmaz, konu Diyarbakırspor olunca daha öncede görevden kaçmayacağını belirterek şunları söyledi:

BAŞKANDAN SONRA EN YETKİLİ İSİM OLACAK

Yılmaz: "Diyarbakırspor zorlu bir süreçten geçiyor, bu işi sadece kişilerin üstüne yıkarak başarıyı yakalamamız mümkün değil. Başkan Fevzi İlhanlı tek başına tüm sorumluluğu üstlenerek Diyarbakırspor'u ayakta tutmayı başardı. Bugün bizlere bu görev geldi. Başarı için herkesin elini taşın altına koyması gerekir. Önceki şampiyonluklarımızda gerek yönetim, basın, taraftar, kentin diğer dinamiklerini buluşturarak başarılara imza atmıştık. Bunu tekrar burada gerçekleştireceğiz. Bu takım kenti temsil ediyor, herkesten destek bekliyorz. Gün Diyarbakırspor'a destek günüdür" dedi.

Diyarbakırspor'da Başkandan sonra tek yetkili ismin Genel Menajer İsmet Yımaz olacağı kaydedildi.

HABERE YORUM KAT