1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Efendioğlu okul müdürleriyle bir araya geldi
Efendioğlu okul müdürleriyle bir araya geldi

Efendioğlu okul müdürleriyle bir araya geldi

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Lice İlçe Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, ilçe merkezi ve köylerdeki okul müdürleriyle bir araya geldi.

A+A-
Kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Kaymakam Tunahan Efendioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Baburhan ile okul müdürleri katıldı. Kaymakam Efendioğlu, öğrencilerin okula kazandırılması, eğitimde başarının yükseltilmesinde öğretmenlere büyük görev düştüğünü söyledi. 
 
2013-2014 eğitim öğretim döneminde eğitim kalitesinin yükseltilmesi konusunda öğretmenlerden özveri beklediklerini ifade eden Kaymakam Efendioğlu, "Amacımız geleceğin teminatı çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmektir. Kaymakamlık olarak bu konuda her türlü desteği vermeye hazırız. Bir eğitimcinin işi de öğrencilere en iyi şekilde eğitim vermektir. Kaymakamlık olarak sonuna kadar öğretmenlerin yanındayız. Okullarda bulunan tüm ihtiyaçların karşılanması için her türlü desteği vermeye hazırız" dedi. 
 
Toplantıda okul müdürleri ve müdür yardımcılarının ihtiyaç ve isteklerini dinleyen Kaymakam Tunahan Efendioğlu, imkanlar dahilinde eksiklerin bir an önce giderilmesi için gerekli talimatları verdi.
 
(İÜ-YRT-MO-Y)
 

HABERE YORUM KAT