1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Ece Erken ve Serkan Uçar'tan şok haber!
Ece Erken ve Serkan Uçar'tan şok haber!

Ece Erken ve Serkan Uçar'tan şok haber!

Uzun süredir gündemde olan Ece Erken ile Serkan Uçar, çekişmeli boşanma davası son buldu. Çift, bir boşanma protokolü imzaladı. Protokole göre boşanma davalarını anlaşmalıya çevirdi. Peki Ece Erken ve Serkan Uçar kimdir? İşte Ece Erken ile Serkan Uçar ara

A+A-

Güzel sunucu Ece Erken'in 1 yıllık eşi Serkan Uçar'dan boşanıyor. Ece Erken ile Serkan Uçar, çekişmeli olarak devam eden boşanma davalarını anlaşmalıya çevirdi. Çift, boşanma protokolü imzalayarak çekişmeli olan davayı anlaşmalıya çevirdi. Çift, bir boşanma protokolü imzaladı. Serkan Uçar, Erken'e çocuğun bakımı için aylık 1500 dolar iştirak nafakası ödeyecek.

 


Bir yıllık evlilik sonunda ağır suçlamalarla karşılıklı boşanma davası açan Ece Erken ve Serkan Uçar arasında sular duruldu. Çift, boşanma protokolü imzalayarak çekişmeli olan davayı anlaşmalıya çevirdi.

Protokole göre, oğulları Eymen'in velayeti Ece Erken'de kalacak. Serkan Uçar, çocuğun bakımı için aylık 1500 dolar iştirak nafakası ödeyecek. Kreş ve eğitim masrafları ile sağlık sigortası da baba tarafından karşılanacak.

Anlaşmanın diğer maddeleri ise şöyle: Serkan Uçar, oğlu ile her ayın birinci ve üçüncü haftalarının cumartesi ve pazar günleri saat 10.00-17.00 arasında görüşecek. Eymen, ilkokula başladığı yıl itibariyle, her yıl sömestr tatilinin birinci haftasında ve her yıl 1-31 Temmuz arasında, yine dini bayramların ikinci günü saat 10.00'dan, üçüncü günü saat 17.00'ye kadar Serkan Uçar'ın yanında kalacak.

Anlaşma protokolüne göre, Ece Erken ile Serkan Uçar, birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat, kişisel mal rejiminden kaynaklanan alacak ve katkı payı talebinde bulunmayacak.

fft16_mf5966255.jpeg

ECE ERKEN KİMDİR?

11 Mayıs 1978 Samsun

Ece Erken Öztarhan, Türk televizyon sunucusudur. Sabah Şekerleri programıyla tanınmıştır.

11 Mayıs 1978`de Samsun`da doğdu.Samsun Havzalıdır. Boyu 1.68, kilosu 51, gözleri maviyeşildir. Babası subay olduğundan dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Beşiktaş Atatürk Lisesi`ni bitirdi ve Beşiktaş taraftarıdır. Tenis, binicilik, kar kayağı, araba sürmek, müzik dinlemek, sinemaya gitmek sevdiği faaliyetler arasındadır. Bir keresinde at kendisini kaçırdığından beri ata binmemektedir. Çok iyi derecede İngilizce bilir.

Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs`ta Bayrak Radyo Televizyon`da başladı. Sonra sırasıyla; Ankara`da Radyo Vizyon`da ve Radyo Genç`te çalıştı. Ardından İstanbul`a geldi ve Kral TV`de işe başladı. Kral TV`den sonra ise, Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva`da çalıştı. Televizyonculukta işe ilk star kanalında başladı. Daha sonra, Kanal 6, Number One TV, Genç TV`de çalıştı. 4 yıl da Show TV`de program yaptı.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler