1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. e-Dönüşüm®'de son trend e-Bilet
e-Dönüşüm®'de son trend e-Bilet

e-Dönüşüm®'de son trend e-Bilet

Türkiye'nin lider e-Dönüşüm® firması FIT Solutions, e-Bilet çözümü ile şirketlere hem kolaylık hem de yüzde 50'ye kadar tasarruf sağlıyor. Şirketlerin müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet vermesini de sağlayan e-Bilet çözümü, şirketlerin iş süreçle

A+A-
Özellikle hava, kara ve deniz ulaşımında e-Bilet kullanımının başlamasıyla, bir süredir hem müşterilerin hem de firmaların dikkatleri bu teknolojiye çevrilmiş durumda.
 
Müşteriler, içinde bulunduğumuz bilişim çağında kağıt bilet kullanımını unutmaya başladılar bile. Üstelik basılı biletler artık kağıt israfı olarak görülüyor. Şirketler ise bu teknolojinin sağladığı kolaylıkları farkına vararak dönüşüm süreçlerini hızlandırıyorlar. Türkiye'nin e-Dönüşüm® lideri FIT Solutions e-Bilet çözümü ile şirketlerin operasyonunu kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor; müşterilerine verdikleri hizmetlerin kalitesini artırmalarını, hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf etmelerini sağlıyor.
 
Şirketler yüzde 50'ye kadar tasarruf ediyor
 
FIT Solutions, kağıt halinde basılması ve saklanması hem zahmetli hem de maliyetli olan biletleri elektronik ortama taşıyarak şirketlere yüzde 50'ye varan tasarruf sağlıyor. Firmalar, biletin ikinci nüshasını basılı olarak saklamak zorunda kalmıyor; dijital olarak saklamaları yeterli oluyor. Müşteri isterse, 1. nüshayı basıp verebiliyor ama basılma zorunluluğu bulunmuyor.
 
Kullanıcılar için e-Bilet Büyük Avantaj
 
Müşteriler, biletlerini basılı olarak yanlarında taşımak zorunda değiller. Biletlerin kaybolması, buna bağlı olarak yaşanan zaman kayıpları ve gereksiz kağıt israfı gibi durumlar ortadan kalkıyor. Müşteriler yine de biletlerini basılı olarak isterlerse, talep edebiliyorlar veya kendileri de çıktı alabiliyorlar. Orijinal nüshanın kaybedilmesi gibi bir sorun söz konusu olmuyor.
 
Muhasebe süreçlerindeki sorunlar ve gecikmeler ortadan kalkıyor
 
Özellikle muhasebeciler e-Bilet'i kullanmaya bir an önce başlamak istiyor. Çünkü e-Bilet, muhasebe süreçlerini oldukça hızlandırıyor.  Firma, e-Bilet'i düzenlediğinde, sistem üzerinde kontrol edilebildiği için, raporlama süreçlerinde yaşanan sorunlar ve gecikmeler de ortadan kalkmış oluyor. e-Bilet ile Gelir İdaresi Başkanlığı'na yasal raporlama dijital olarak yapılabiliyor. İkinci nüshadan kaynaklı lojistik depolama maliyetleri ortadan kalkıyor.
 
Müşteri hacmi ne olursa olsun, FIT Solutions'ın çözümü var
 
FIT Solutions tarafından geliştirilmiş e-Bilet portalı, müşteri işlemlerinin hacmi ne kadar yüksek olursa olsun sorunsuz çalışıyor. Turkcell, ING ve ABH destekli Cloud altyapı hizmetleri ile sektörün en donanımlı ve tecrübeli bulut altyapı hizmetlerini sunuyor. FIT Solutions, 120 kişilik kadrosu ve 25 kişilik destek ekibiyle, teknik destek anlamında da her zaman firmaların yanında oluyor.
 
Çevreci bilgi işlem
 
e-Bilet uygulaması da diğer e-Dönüşüm® uygulamaları gibi, şirketlerin iş süreçlerini doğa dostu biçimde dönüştürmelerine de katkıda bulunuyor. e-Bilet ile basım maliyetlerinin ortadan kalkmasının yanı sıra kağıt tüketimi azalıyor ve ağaçların kesilmesi önleniyor. 
 
FIT Solutions Hakkında:
 
1999 yılında faaliyete başlayan FIT Solutions, şirketlerin iş süreçleri ve devlet ile olan ilişkilerinin dijital ortama taşınmasında en çok tercih edilen, Türkiye'nin lider e-Dönüşüm® firmasıdır. FIT Solutions, şirketlere 'e-Fatura', 'e-Defter', 'e-İrsaliye', 'e-Arşiv', 'e-Bilet' ve 'e-İmza', 'KEP' gibi uygulamalarla 'e-Dönüşüm®' süreçlerinin düzenlenmesinde iş verimliliği artıran, maliyet ve zaman yönetimini kolaylaştıran 'Kurumsal Değer Mühendisliği' projeleri sunmaktadır.
 
FIT Solutions artmakta olan AR-GE ekibiyle dünya trendlerini takip etmekte, Türkiye'de kurumsal yazılım ve entegrasyon hizmetleri pazarının gelişimine yön vermektedir. Turkcell, ING BANK, Türkiye Noterler Birliği ve Cordis ile stratejik iş birlikleri bulunan şirket, 2014 yılında $50M büyüklüğündeki Hollanda merkezli girişim sermayesi fonu Revo Capital'den yatırım almıştır. Bu yatırımın ardından FIT Solutions, e-Dönüşüm® konusundaki bilgi ve deneyimini sürekli geliştirerek global müşterilerine yenilerini eklemenin yanı sıra, KOBİ'ler için de ilk adres olmayı hedeflemektedir.
 
(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT