1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Dünyanın ilk helal sertifikalı kahve üreticisi Türkiye'de
Dünyanın ilk helal sertifikalı kahve üreticisi Türkiye'de

Dünyanın ilk helal sertifikalı kahve üreticisi Türkiye'de

Dünyanın ilk helal sertifikasına sahip organik kahve üreticisi olan Organo Gold, Türkiye'yi de pazarına kattı. Organo Gold, Türkiye ile birlikte toplam 39 ülkede faaliyet gösteriyor.

A+A-
Pazarında yer aldığı hemen her ülkede küçük girişimciler için büyük bir kazanç kapısı sunan Organo Gold, en çok kazananlar network listesinin ilk sekizinde dört temsilcisi ile yer alıyor.
 
Sudan sonra en çok tüketilen şey olan kahve aynı zamanda petrolden sonra en çok işlemden geçirilen ürün olma özelliğine sahip.Oldukça güçlü bir alt yapı ve satış ağına sahip Organa Gold, küçük girişimciler için iyi bir yatırım.
 
Organa Gold ürünlerinin de tanıtıldığı açılışta, özellikle Reishi Mantarının yararlarının da üzerinde duruldu. Reishi Mantarı tümörlerden, karaciğere, kalp ve dolaşım sisteminden yaşlılığa, nörolojik bozuklardan hipertansiyona, diyabetten bronşit ve daha birçok sağlık problemine olumlu etkileri nedeni ile Çin tıbbında ve bitki biliminde şifa kaynağı olarak görülen bir ürün.
 
Vücudun tüm metabolizma ve mekanizmasını dengelemeye yardım eden ve tüm organ fonksiyonlarının düzgün yürütülmesini sağlayan mantar ve kakolu tatların yanı sıra kahvelerin de bulunduğu Organo Gold Amerika, Avrupa ve Asya üzerinde birçok ülkede doğrudan satış sektöründe lider firmalardan biri. 

HABERE YORUM KAT