1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. D.Ü stantı ilgi gördü!
D.Ü stantı ilgi gördü!

D.Ü stantı ilgi gördü!

Şanlıurfa'da bir alışveriş merkezinde düzenlenen “5. Mesleki Rehberlik ve Kariyer Günleri”nde Dicle Üniversitesi standı, öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü.

A+A-

D.Ü STANDI GÖZDE OLDU

Açılışa Vali Yardımcısı Cengizhan Yılmaz'ın yanı sıra Harran Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Defterdar Ali Osman Karaköse, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Necip Özgökçe, İş Kur İl Müdürü Necdet Karasevda, Daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

32 ÜNİVERSİTE KATILDI

Türkiye genelinden 32 üniversitenin katıldığı fuarı gezen öğrenci ve veliler, Dicle Üniversitesi standına yoğun ilgi gösterdi. Kentteki çeşitli okullardan gelen ve Dicle üniversitesi standını gezen öğrencilere Dicle Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Elemanı M. Faysal Özdemir, üniversite hakkında detaylı bilgi verdi.  Üniversitemizin bölümleri, faaliyetleri, taban ve tavan yerleştirme puanları konularında bilgilerin verildiği fuarda, çeşitli tanıtım kataloğu ve broşürler dağıtılarak, öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT