1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. DÜ Rektör Yardımcıları Silvan'da
DÜ Rektör Yardımcıları Silvan'da

DÜ Rektör Yardımcıları Silvan'da

DİYARBAKIR- Diyarbakır Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcıları Silvan Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) incelemelerde bulundu.

A+A-
Silvan MYO'ya yeni yapılacak inşaat çalışmalarında incelemelerde bulunan Dicle Üniversitesi Rektör yardımcıları Prof. Dr. Aslan Bilici, Prof. Dr. Sabri Eyigün Meslek MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Hevedanlı'yı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabri Eyigün, "Silvan Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin sosyal aktivitelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yapılan sosyal aktiviteler bölge insanın sosyalleşmesi demektir. Bu projelerinizin devam etmesini diliyorum.
 
Bu anlamda bizlerde sizleri destekleyerek sizlerle birlikte olacağız. Yapılan yeni bina ile birlikte Silvan Meslek Yüksekokulu öğrencilerin rağbet göstereceği bir okul olacak. yeni bina çalışmalarımız başladı. Kısa bir süre sonra Silvan yeni bir Meslek Yüksekokulu binasına kavuşacak. Bir toplumun dinamikleri yan yana geldiğinde başarıda kaçınılmazdır. Silvan'da öyle sürekli örnek gösterdiğimiz bir ilçemizdir. Silvanlılar el birliği yaparak güzel bir okula kavuştular, bizlerde bu çalışmalarını destekleyecek çalışmalar yürüterek Silvan'ın hak ettiği yere kavuşmasını sağlayacağız" dedi.
 
Rektör yardımcıları daha sonra, Silvan Kaymakamı Berkan Sönmezay ve Belediye Eşbaşkanı Melikşah Teke'yi makamında ziyaret eti. 
 
Rektör yardımcıları, ziyaretlerin ardından ilçeden ayrıldı. 
 
(İHY-YRT-Y)
 

HABERE YORUM KAT