1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. DÜ 4. mesleki rehberlik ve kariyer günleri fuarında
DÜ 4. mesleki rehberlik ve kariyer günleri fuarında

DÜ 4. mesleki rehberlik ve kariyer günleri fuarında

Dicle Üniversitesi Şanlıurfa'da açılan 4. Mesleki Rehberlik ve Kariyer Günleri fuarında yerini aldı. Dicle Üniversitesi standına öğrenciler ve ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi.

A+A-

Dicle Üniversitesi standında öğrenciler üniversite ile ilgili bilgi ve materyal alırken, Türkiye'nin en önde gelen fuarlarından biri olan ve 4'ncüsü düzenlenen fuara 48 üniversite ve kurum katıldı. Fuar 3 gün süre ile ziyaretçilerini ağırladı.

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve beraberindekiler, Dicle Üniversitesi standını gezdi. Üniversite temsilcisi M. Faysal Özdemir'le bir süre sohbet eden Vali Güvenç, üniversite hakkında bilgi aldı.Dicle Üniversitesinin öğrenci sayısını soran Vali Güvenç, öğrenci sayısın 17 binden son 4 yılda 27 bine ulaştığını dile getiren M. Faysal Özdemir'e vermiş olduğu bilgilerden dolayı teşekkür etti.

Dicle Üniversitesi tanıtım CD'lerini izleyen öğrenciler Dicle Üniversitesine büyük bir sempati duyduklarını ve tercih sıralamasında ilk sıralarda yer alacağını dile getirdiler.Dicle Üniversitesi temsilcisi M. Faysal Özdemir'e katılımlarından dolayı katılım ve teşekkür belgesi verildi. 3. günün sonunda üniversite temsilcileri düzenlenen Urfa sıra gecesinde gönüllerince eğlendi.

HABERE YORUM KAT