1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. DTSO’ya Ziyaret
DTSO’ya Ziyaret

DTSO’ya Ziyaret

İstanbul Merkezli Çağdaş Esnaf Sanayici İşverenler Derneği Kurucu Başkanı İsmail Ali Şahin ve dernek üyelerinden oluşan heyet, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar’ı makamında ziyaret etti.

A+A-

DTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Metin Aslan, Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Pervane ve meclis üyelerinin de hazır bulunduğu görüşmede, heyete Diyarbakır’ın sosyoekonomik verileri hakkında detaylı bilgiler verildi.


 DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar tarafından, Diyarbakır’ın ekonomik potansiyelinin aktarıldığı görüşmede oda yapısı, ticaret ve sanayi odası olarak gerçekleştirilen ve devam eden projeler ile odanın genel faaliyet alanlarıyla ilgili de bilgilendirme yapıldı. 


Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ahmet Sayar, yapılan istişarenin olumlu geçtiğini belirtti. Ziyaret sonrasında ÇAĞSİAD Başkanı’na günün anısına DTSO plaketi hediye edildi. 


Heyet, ziyaret sonrasında Karacadağ kalkınma Ajansı’na geçerek, ajans uzmanları tarafından ilde gerçekleştirilen yatırımlar hakkında detaylı bilgiler aldı. Sonrasında Büyükşehir Belediyesi ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetimini ziyaret eden heyet bu görüşmelerde de Diyarbakır’ın ekonomik, sosyal ve kültürel yapısı hakkında yetkililerce istişarelerde bulundu. 

 

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler