1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. DTSO'dan kurum ziyaretleri
DTSO'dan kurum ziyaretleri

DTSO'dan kurum ziyaretleri

DTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Diyarbakır Vergi Dairesi, OSGİAD ve Diyarbakır Barosunu ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar, Başkan Yardımcıları Metin Aslan ve Mesut Altın, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Tekin, Şeymus Mete ve Hüsnü Pervane'den ol

A+A-
Görüşmede konuşan DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar, DTSO olarak kurumlar arası ortaklaşa yürütülecek çalışmaları önemsediklerini belirterek, OSGİAD üyelerinin aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odasının da üyeleri olduğunu ve bu anlamda çatı kurum olarak her türlü projede ortaklaşa çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirdi. 
 
Kentin ekonomik gelişimine katkı sağlayacak her alanda yer alacaklarını belirten Sayar, odanın takip ettiği projeler hakkında OSGİAD yönetimine detaylı bilgiler verdi. Oda olarak paydaş kurumlardan gelecek her türlü öneriye ve eleştiriye açık olduklarını söyleyen Sayar, ortaklaşa yürütülecek çalışmalar hakkında OSGİAD yönetim kurulu üyeleri ile fikir alış verişinde bulundu.
 
Sonrasında Diyarbakır Barosu Yönetim Kurulu Başkanlığına tekrardan seçilen Tahir Elçi ve yeni yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden DTSO heyeti, burada da baro yönetimine yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulundu. Odanın faaliyetleri ve projeleri hakkında baro yönetimine bilgi veren Sayar, kentin sanayi altyapısı hakkındaki eksikliklere değinerek, toplumsal barışın sağlanması durumunda, bölge ekonomisinin de hak ettiği seviyeye ulaşacağını ve kalıcı barışın, yaşadığımız coğrafyaya her anlamda huzur ve refah getireceğini sözlerine ekledi.
 
Son olarak Diyarbakır Vergi Dairesi Başkanlığı'na atanan Daire Başkanı Seyfettin Baysal'ı makamında ziyaret eden heyet, Baysal'a yeni görevinde başarılar diledi. Görüşmede konuşan Sayar, vergi dairesi ile birlikte üyelere ortak hizmet verdiklerini ve bu anlamda karşılıklı diyalogun ve ortaklaşa çalışmaların üyelere verilen hizmet kalitesinin artmasına vesile olacağını belirtti. Vergi Dairesi Başkanı Seyfettin Baysal da ziyaretten dolayı DTSO heyetine teşekkürlerini iletti.  
 

HABERE YORUM KAT