1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. DTSO: "Güzellik yarışmasına destek vermiyoruz"
DTSO: "Güzellik yarışmasına destek vermiyoruz"

DTSO: "Güzellik yarışmasına destek vermiyoruz"

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Remzi Can Diyarbakır'da "Dünya Medeniyetler Kraliçesi" yarışmasının, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası'nın işbirliğiyle düzenleneceği iddialarını kesin bir dil ile yalanlayarak, iddiaları tekzip edeceklerini söy

A+A-

Diyarbakır'da yapılacak "Dünya Medeniyetler Kraliçesi" (Miss Civilization Of The World) yarışmasının Onursal Başkanı Süha Özgermi'nin, "Yarışmayı Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası'nın işbirliğiyle 7 Nisan'da düzenleyecekleri" şeklindeki açıklamasına, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Remzi Can'dan yalanlama geldi.

İLKHA'nın iddialar ile ilgili olarak yönelttiği soruları yanıtlayan Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Can, kesinlikle böyle bir organizasyonun içinde yer almadıklarını bildirerek iddiaları yalanladı.

Sözkonusu yarışma ile hiçbir ilgilerinin olmadığını belirten Can, "Odamızın bu yarışma ile ilgisi olmadığı gibi maddi ve manevi açıdan herhangi bir destek vermiyoruz. Süha Özgermi bize, 'Diyarbakır'da böyle bir organizasyon yapacaklarını söyledi ve  bizden destek talebinde bulundu. Biz de "bizim bu işle ilgimiz olmaz, o sizin bileceğiniz iş" dedik ve yapılacak olan organizasyonu destek vermeyeceğimizi söyledik" dedi.

Can, basında çıkan iddiaları yapacakları bir basın açıklaması ile tekzip edeceklerini de sözlerine ekledi.

 

(Osman İçli-İLKHA)

HABERE YORUM KAT

1 Yorum