1. HABERLER

  2. SPOR

  3. DTSO Final için Ankara'ya 2 otobüs kaldıracak
DTSO Final için Ankara'ya 2 otobüs kaldıracak

DTSO Final için Ankara'ya 2 otobüs kaldıracak

Hafta sonu Ankara'da çok önemli bir finale hazırlanan Diyarbekirspor için Diyarbakır Ticaret Odasından büyük destek geldi.

A+A-

Diyarbakır Ticaret Ve Sanayi Odası,14 Mayıs Cumartesi günü Ankara'da Ofspor'la oynanacak final maçı için taraftarlarımıza 2 otobüs tahsis etti. Diyarbakır kenti tamamen hafta sonu oynanacak final maçına kilitlenmiş durumda. Taraftarlardan bazıların daha maça günler kala Ankara'ya gitmeye başladılar. Bu arada Azrailler Gurubuda hazırlıklarını son aşamaya getirdi. Final maçında Azrailler Grubu maç içerisinde harika koreagrafilere hazırlandıkları öğrenildi.

DTSO 2 OTOBÜS KALDIRACAK

Diyarbekirspor Kulübünden yapılan açıklamada: "Bu davranışından dolayı başkan Ahmet Sayar ve Hüsnü Pervane başta olmak üzere Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz.Aynı duyarlılığı kentimizdeki mülki amirler,belediyeler,kamu kurumları,özel sektör ve iş çevrelerinden de bekliyoruz.

DİĞER İŞ ÇEVRELERİNDEN DE BEKLİYORUZ

Taraftarlarımızı Ankara'daki dev finale taşımak için başlattığımız kampanyaya bir destek de Diyarbakır Ticaret Borsası'ndan geldi.Taraftarlarımıza 1 adet ücretsiz tahsis eden Diyarbakır Ticaret Borsası başkanı Engin Yeşil ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz."
 

HABERE YORUM KAT