1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. DTB'den HDP'ye ziyaret
DTB'den HDP'ye ziyaret

DTB'den HDP'ye ziyaret

Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Engin Yeşil,DTB Meclis BaşkanI Ahmet Ay,DTB Başkan Yardımcısı Ramazan Özkılıç ile DTB Yönetim Kurulu Üyesi Resul Gündoğan Halkların Demokratik Partisi İl Başkanlığını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulu

A+A-

HDP İl Eş Başkanları Ömer Önen ile Gülşen Özer tarafından karşılan Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil ve Yönetim Kurulu Üyeleri HDP Diyarbakır Milletvekilleri ile görüştüler.

1 Kasım seçimlerinde HDP Diyarbakır Milletvekili seçilen Nursel Aydoğan,Feleknas Uca,Çağlar Demirel,Ziya Pir,İmam Taşçıer,Sibel Yiğitalp ile HDP Milletvekili adayı Edip Berk, DTB Heyetine ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

DTB Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil ise Demokratik Ülkelerde sorunların çözümü için siyasi partilerin öneminin büyük olduğunu belirterek ’’ Siyasi partiler için iktidar olma hedefi ile bareber muhallefettede yapabilecekleri önemli görevler vardır. Bölgemizin Barışa,Huzura  ve Ekonomik alanda  gelişmeye ihtiyacı vardır.Bu nedenle 26.Dönem Seçilen tüm siyasi parti Milletvekillerimizin bu konularda çalışmalar yapacaklarını umut ederek başarılar diliyorum dedi.
 

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler