1. HABERLER

  2. SPOR

  3. DTB, DTSO'yu 8 fark ile yendi
DTB, DTSO'yu 8 fark ile yendi

DTB, DTSO'yu 8 fark ile yendi

Diyarbakır'da ticaret kurumları arasında iletişim ve diyalog ortamının güçlendirilmesi adına futbol turnuvası düzenlendi.

A+A-
Diyarbakır'da ticaret kurumları arasında iletişim ve diyalog ortamının güçlendirilmesi adına futbol turnuvası düzenlendi.
 
Diyarbakır Ticaret Borsası ile Diyarbakır KOSGEB Hizmet Müdürlüğü tarafından oluşturulan futbol takımı ile Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası ile Karacadağ Kalkınma Ajansı futbol takımı kurumlar arası iletişim ve Koordinasyonu güçlendirmek amacıyla futbol maçı düzenledi.
 
Kurumlar arası iletişim ve diyalog ortamının daha güçlenmesi amacıyla Diyarbakır Sanayi ve Ticaretine farklı bir boyut kazanılması amaçlanan turnuvada Diyarbakır Ticaret Borsası ile Diyarbakır KOSGEB Hizmet Müdürlüğü tarafından oluşturulan futbol takımı büyük bir üstünlükle maçın galibi geldi.
 
Kayapınar Belediyesi Spor Kompleksinde on bir kişilik takım halinde yapılan ve kıran kıran maçta ilk yarı beraberlikle sonuçlandı. İkinci yarıda KOSGEB Hizmet Müdürlüğü Kobi Uzmanı Zülfikar Altunbağ ile Diyarbakır Ticaret Borsası Basın Yayın Sorumlusu Ramazan Demir'in attığı 8 gol ile maç 13'e 5 sonuçlandı.
 
Futbol Maçı ile ilgili açıklama yapan KOSGEB Kobi Uzmanı Zülfikar Altunbağ, maçın asıl amaçlarının personeller arasında iletişim ve motivasyonu artırmak olduğunu belirterek, "Diyarbakır'ın Sanayi ve Ticaretine, Kalkınmasına yön verin ilimizin önemli kurumların bir araya getirerek personel arkadaşlarımızın kaynaşmasını sağlamaktır.Skor ve galibiyet bizler için çok önemli değildir.Bu birlik ve beraberliği sürdüreceğiz" dedi.
Etiketler : , , , , ,

HABERE YORUM KAT