1. HABERLER

  2. SPOR

  3. DSİSporu ödüllendirdiler
DSİSporu ödüllendirdiler

DSİSporu ödüllendirdiler

Türkiye geneli 8881 takımın mücadele ettiği 2013-2014 Gençler futbol liginde Türkiye İkincisi olarak büyük başarıya imza atan DSİ Spor T.A.S.K.K (Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu) tarafından 7.500 TL lik hediye çeki ile ödüllendirdi.

A+A-
ASKF (Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) Diyarbakır Şubesi Başkanı Remzi Dayan tarafından, DSİ Spor Kulüp Başkanı Hasan Kılıç'a takdim edilen sembolik hediye çeki DSİ 10. Bölge Müdürlüğü Lokalinde düzenlenen törenle verildi.
 
DSİ Spor yöneticileri, Teknik heyeti ve futbolcularının da hazır bulunduğu ödül törenine ASKF Diyarbakır şubesi başkanı Remzi Dayan, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği, Diyarbakır Şubesi Başkanı Samet Karakaş, Millî takımlar Bölge Antrenörü Mehmet Budak'ın ve Yeni Diyarbakırspor Futbol şube sorumlusu Cemal Doğrul katıldı.
 
BAŞKAN KILIÇ; SPOR İNSANLAR ARASINDAKİ İLİŞKİNİN BİR HARCIDIR
 
Ödül töreninde duygularının dile getiren DSİ 10. Bölge Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda DSİ Spor Kulüp Başkanı Hasan Kılıç;” Spor insanlar arasındaki ilişkinin bir harcıdır. Taşlar arasında nasıl bir harç varsa burada da bir harç var, o harçta spor aktiviteleridir. Bu aktivitelerle insanlar bir birleri ile tanışıyor, kaynaşıyor ve bir şeyi başarmanın zaferini birlikte kutluyor.
 
DAYAN; DSİSPOR KENTİMİZİN GURUR KAYNAĞI
 
2013-2014 sezonunda Türkiye'de ilk 10 takım arasına giren başarılı kulüplere T.A.S.K.K. tarafından çam sakızı çoban armağanı ödüller verildi. Kentimizi temsil eden güzide kulübümüz DSİ Spor Türkiye'de 2. Sırayı aldığı için T.A.S.K.K tarafından 7.500 TL DSİ Spor Kulüp hesabına yatırılarak ödüllendirildi.
 
KARAKAŞ; DSİSPOR ALT YAPIDA BİR MARKADIR
 
TÜFAD(Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği) Diyarbakır Şubesi Başkanı Samet Karakaş; ”DSİ spor alt yapı ve tesisleşmeye verdiği önemle kentimizde bir marka olmuştur. Biz Futbol Antrenörleri olarak sporda temel ilke edindiğimiz Sporsal, Eğitsel ve kişilik olarak gençlerimize hizmet eden hangi takım olursa olsun tüm Antrenörler olarak onların yanında yer alırız. 
 
BUDAKIN; DSİ SPOR BİZİM ARKA BAHÇEMİZ          
 
Türkiye Milli takımlar Bölge Antrenörü Mehmet Budak'ın; ”Bölgemizde gerçekten çok yetenekli gençlerimiz var. Bu gençlerimize imkân yaratıldığı zaman gençlerimizin neler yapabileceğini, DSİ Spor göz kamaştırıcı performansı ile ortaya koymuştur. DSİ Spor yarattığı bu güzelim imkânlarla gençler liginde büyük başarılara imza atarak Türkiye Milli takımımızın, adeta bölgemizdeki arka bahçesi gibi olmuştur" dedi.

HABERE YORUM KAT