1. HABERLER

  2. SPOR

  3. DSİ Spor'a takım otobüsü
DSİ Spor'a takım otobüsü

DSİ Spor'a takım otobüsü

Türkiye genelinde bin 152 takımın mücadele ettiği, 2013-2014 futbol sezonunda U-15 Nice Premier Gençler Futbol Liginde Türkiye dördüncüsü olan DSİ Spor'a, DSİ 10. Bölge Müdürü ve aynı zamanda Kulüp Fahri Başkanı Okan BAL'ın talimatı üzerine, DSİ Spor Yöne

A+A-

DSİ 10. Bölge Müdürlüğü Eğitim ve Sosyal Tesislerinde bir tören düzenledi. Törene DSİ 10. Bölge Müdürü Okan BAL, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Kurum çalışanları ile birlikte Türkiye dördüncüsü olan DSİ Spor Futbol Takımı katıldı. Törende takım kaptanı, Türkiye dördüncülük kupasını DSİ 10. Bölge Müdürü Okan BAL'a takdim etti. BAL, DSİ Spor takımını ve DSİ Spor yönetimini başarılarından dolayı tebrik etti. Ayrıca yeni alınan yarım otobüs için bir kurban kesildi.

Sporcuların başarılarını kutlayan Bölge Müdürü Okan BAL; “Başarılarından dolayı tüm camiaya teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Genç sporcularımız her dalda gerçekten büyük başarılar elde ediyorlar, almış oldukları yeni otobüsün de hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Allah bu otobüs ile kazasız belasız nice müsabakalara gitmeyi nasip etsin. Bu arada, çok değerli hocalarımızı da kutluyor ve Allah'ın izniyle bundan sonra onlardan Türkiye Şampiyonluğunu bekliyorum. O kupayı da alıp, hep birlikte havaya kaldıracağız inşallah” dedi.

Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT