1. HABERLER

  2. SPOR

  3. DSİ – Spor U – 16 Van’a şampiyonlağa gidiyor
DSİ – Spor U – 16  Van’a şampiyonlağa gidiyor

DSİ – Spor U – 16 Van’a şampiyonlağa gidiyor

Diyarbakır gençler U – 16 liginde şampiyon olan DSİ – Spor U – 16 takımı Van’da oynanacak olan Türkiye şampiyonasına iddialı gidiyor.

A+A-

DSİ Spor U – 16 Takımının başarılı ve gelecek vaad eden 3 futbolcusu  Ali Gaffar İçöz (Forvet), Muhammed Turan Taylak (Stoper) ile Arjin Ekinci (Sol açık), Van’dan şampiyonlukla döneceklerini belirttiler.

Arkadaşları ve kendi adına bir açıklama yapan  Ali Gaffar İçöz,” Takım olarak Diyarbakır şampiyonu olduk. Çok iyi durumdayız ve süper futbol oynuyoruz. Ben ve arkadaşlarım takımımızın başarısı için büyük gayret sarf ediyoruz.Mevkiilerimizin başarılı isimlerindeniz. Ben forvet oyuncusuyum her maçta golüm var. Takım olarak Perşembe günü Van’a gidiyoruz.

Türkiye şampiyonası 1. tur maçları için. Cuma günü maçlarımız başlıyor. Rakiplerimiz Siirt, Muş ve Ağrı’dır. Cuma , Cumartesi oynayaacğımız maçlar sonrasında Pazar günü final oynanacak. İyi performans sergiliyen takımız. Antrenörlerimizin büyük desteğiyle çok iyi duruma geldik. Van’da iddialıyız. Diyarbakır’a şampiyon olarak döneceğimize inanıyorum “ dedi.


HABERE YORUM KAT