1. HABERLER

  2. SPOR

  3. DSİ Spor kongresini gerçekleştirdi
DSİ Spor kongresini gerçekleştirdi

DSİ Spor kongresini gerçekleştirdi

Dsi Spor Olağan Genel Kurul Toplantısı 27.05.2015 tarihinde DSİ 10. Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

A+A-
DSİ 10.Bölge Müdürü Yunus Algın, Bölge Müdür Yardımcıları, Kurum çalışanları ve Kongre üyelerinin katılımı ile gerçekleşen Olağan Genel kurul toplantısında DSİ Spor kulüp başkanlığına DSİ 10. Bölge Müdürü Yunus Algın seçildi.
 
 
Önceki dönemde Kulüp Başkanı olarak görev yapan Hasan Kılıç’ında içinde olduğu yönetim kurulu, Menderes Lale, Metin Güneş, Zülküf Yakut, Murat Tuygu, Metin Kale, Ahmet Gümüşçü, Ümit Öner, Şevki Olgun ve Özkan Güzel ‘den oluştu.
 
 
Yunus Algın; “Dsi Kurumu bu ülkede yıllarca çok büyük işler yapmıştır. Aynı zamanda sporu da hiçbir zaman ihmal etmemiştir. Benim daha önce çalıştığım bölgelerde ve bu bölgede de her zaman öyle olmuştur. Spor toplumlar arası kaynaşmayı ve dayanışmayı sağlayan bir zamk gibidir. Bu manada bugün burada seçilen arkadaşlarımızla birlikte, DSİ Sporu hem sportif açıdan hem de sosyal açıdan daha iyi yerlere getirmeyi amaçlıyoruz. Dsi Spor kurum çalışanları ve Kongre üyelerine kongreye katıldıkları için teşekkür ediyorum. Dedi.
 
 
Diyarinsesi.org/ Mustafa Göker

HABERE YORUM KAT