1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Dostane dostluk maçına gidiyoruz'
'Dostane dostluk maçına gidiyoruz'

'Dostane dostluk maçına gidiyoruz'

Spor Toto 2’inci Lig Kırmızı Grup’ta Play-Off şansı devam eden Aydınspor, ligin son maçında Diyarbakır temsilcisi Amedspor ile karşılaşacak.

A+A-

Aydınspor Başkan Yardımcısı İbrahim Gürdal, gerekli önemlerin alındığını belirterek, “Dostane bir maç için gidiyoruz” dedi.


Aydınspor’un Cumartesi günü Amedspor karşısında en iyi şekilde mücadele edeceğini bildiren Başkan Yardımcısı İbrahim Gürdal, “Play-Off şansımız devam ediyor. En iyi şekilde mücadele edip kazanmak istiyoruz. Kazanıp, rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz” diye konuştu.


Aydın’ın eski İl Emniyet Müdürü olan Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan ile görüşme halinde olduklarını ifade eden Gürdal, “Müdürümüzle ve Amedsporlu yöneticilerle görüşmeler yapıldı. Güvenlik ile ilgili bir sıkıntı yok. Zaten Amed Aydın’a geldiğinde en iyi şekilde misafir ettik. Dışarıda kalan 200’e yakın taraftarın da stada girmesini sağladık. Başka yerlerde olduğu gibi otel sıkıntısı da yaşanmadı. Bizim içinde en ufak güvenlik sorunu olacağını zannetmiyorum” dedi.

 

HABERE YORUM KAT