1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. DOSİAD Yönetimi, Vali Kıraç'ı ziyaret etti
DOSİAD Yönetimi, Vali Kıraç'ı ziyaret etti

DOSİAD Yönetimi, Vali Kıraç'ı ziyaret etti

DİYARBAKIR- Diyarbakır Organize Sanayi İşadamları Derneği (DOSİAD) Yönetim Kurulu, Vali Mustafa Cahit Kıraç'ı ziyaret etti.

A+A-
DOSİAD Başkanı Özkılıç yaptığı açıklamada,  yardımcıları Şükrü Özen ve Mahmut Kanlıkılıç ile yönetim kurulu üyeleri Tahsin Ulu, Necati Topalan, Murat İnci ve Murat Ergün ile Vali Mustafa Cahit Kıraç ile makamında görüştüklerini söyledi.OSB yolu üzerindeki Devegeçidi köprüsünde sık sık kazaların yaşandığını ve can kayıplarının oluştuğunu bildiren Özkılıç, şöyle konuştu:
 
"OSB'nin doğalgaz alt yapısının ihale edildiği, ihaleyi alan firma tarafından çalışma başlatıldığını ancak OSB'deki fabrikalara henüz doğal gaz sunumu yapılamadı. İhaleyi alan firmaların ana hatları bir an önce bitirerek bu kış doğal gazın verilmesi konusunda talepte bulunduk.  Can ve mal güvenliğinin korunması için OSB'nin tamamına bir çevre duvarı çekilerek giriş ve çıkışın nizami olduğu bir OSB olması gerektiğini bildirdik. Kısacası OSB'nin sorunlarının aşılması için Vali Kıraç'tan destek istedik. Diyarbakır Valimiz Sayın Mustafa Cahit Kıraç'ın yönetim kurulumuzu ve sorunlarını dinlediği, yakından ilgilendiği ve OSB'mizin yanında olduğu için kendilerine teşekkür ediyoruz."

HABERE YORUM KAT