1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Dönem dizisiyle mi dönüyor?
Dönem dizisiyle mi dönüyor?

Dönem dizisiyle mi dönüyor?

Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Kanuni Sultan Süleyman karakteriyle hafızlarımıza kazınan, onlarca ülkede “Süleyman” olarak tanınan Halit Ergenç, dizinin final yapmasının ardından ekrana ara vermiş ve yeni bir proje için yüzünü dinlendirme kararı almıştı

A+A-

Geçtiğimiz aylarda da tıpkı Muhteşem Yüzyıl’daki partneri Meryem Uzerli gibi O3 Medya’yla anlaştı. İyi bir proje için beklemeye başlayan Ergenç’in yeni dizisi hakkında ser verilip sır verilmiyor.

Ancak sürekli yeni senaryolar hazırlandığı hakkında duyumlar alıyorduk. Aldığım son duyuma göre; Ergenç için yeniden bir dönem dizisi hazırlanıyor. Bu defa Kurtuluş Savaşı döneminin anlatılacağı bir işte rol alacakmış. Hatırlarsanız daha önce de Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırmıştı. Anlayacağınız, Ergenç’in kaderi liderlerden yana ilerliyor. Yıllarca bir padişah oynadıktan sonra yeniden dönem dizisinde oynaması hem riskli, hem de zor olacaktır. Bakalım, Halit Ergenç’in yeni dizisi ocak ayında başlayacak mı, yoksa Meryem Uzerli’nin projesi gibi yılanm hikâyesine mi bağlayacak? Onu da zaman içinde göreceğiz.


Eğlendirme Dairesi bugün başlıyor

Ersin Korkut, Okan Çabalar, Enis Arıkan, Bihter Dinçel, Burcu Gönder, Gülhan Tekin, Burcu Altın, Şahin Irmak, Murat Eken, Korhan Herduran, Seda Türkmen, Zeynep Çamcı, Ayşe Melike Çerçi, Alicia Kapudağ, Demet Gül, Erşan Utku Ölmez, Yavuz Günal, Begüm Ertuğrul, Yiğit Çakır ve  Gözde Altuner’in yer aldığı yeni skeç programı Eğlendirme Dairesi bu akşam Star TV’de başlıyor. Hafta sonu eğlencemizin bu program olmasını ümit ediyorum. Çünkü kadro muhteşem... Türkiye’de komedi alanında yetenekli olan her isim neredeyse bu programda... Zamanla yeni isimlerde katılacaktır. Seçime giderken, dolar yükselirken gülme ihtiyacımızı Eğlendirme Dairesi karşılayacak gibi görünüyor.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler