1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. DOGÜNSİFED Genel Kurulu Diyarbakır da yapıldı
DOGÜNSİFED Genel Kurulu Diyarbakır da yapıldı

DOGÜNSİFED Genel Kurulu Diyarbakır da yapıldı

DOGÜNSİFED'in gerçekleştirilen ve tek liste ile gidilen Genel Kurulunda DOGÜNSİFED Başkanlığı'na Güneydoğu Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜNSİAD) Başkanı Şah İsmail Bedirhanoğlu seçildi.

A+A-

DİYARBAKIR- DOGÜNSİFED Genel Kurulu Diyarbakır da yapıldı.Seçimden önce DOGÜNSİFED Başkanı ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Tarkan Kadooğlu yaptığı konuşmadaİ DOGÜNSİFED'in kurulduğu günden bu yana Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri için oldukça önemli bir rol üstlendiğini belirterek, derneğin bölgedeki iş insanlarını bir araya getirerek bölgenin kalkınması için çalışan, aynı zamanda diğer çalışmalara da katkıda bulunmayı amaç edinen bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi. Kadooğlu üyelere başkanlığı dönemi boyunca çalışmaları ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Tüm delegelerin katılımıyla gerçekleşen Genel Kurul da DOGÜNSİFED Başkanlığına seçilen Şah İsmail BEDİRHANOĞLU da, bugüne kadar yürütülen faaliyetleri daha ileriye taşımak için çalışacaklarını ifade ederek, tüm üyelere teşekkürlerini sundu.

Genel Kurul'da seçilen yeni Yönetim Kurulu, ilk toplantısında, Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Şah İsmail Bedirhanoğlu, Başkan Yardımcılıklarına ise Fethi Baytekin, A.Aziz Özkılıç, Osman Akyıl ve Esra Aksu' nun atanmasına karar verdi. (Osman İçli- İLKHA)

HABERE YORUM KAT