1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Doç. Dr. Ramazan Gün Memorial Diyarbakır Hastanesinde
Doç. Dr. Ramazan Gün Memorial Diyarbakır Hastanesinde

Doç. Dr. Ramazan Gün Memorial Diyarbakır Hastanesinde

Memorial Diyarbakır Hastanesi, akademik kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kulak Burun Boğaz alanında, özellikli pek çok tedavi yöntemini uluslararası standartlarda hastalarının hizmetine sunan Doç. Dr. Ramazan Gün, Kulak Burun Boğaz Bölümü kadrosuna k

A+A-

1976 Diyarbakır doğumlu olan Doç. Dr. Ramazan Gün, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra KBB uzmanlık eğitimini 2000-2005 yılları arasında Çukurova Üniversitesi’nde tamamladı. 2012-2015 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri Ohio State Üniversitesi Tıp Fakültesi Baș-Boyun Cerrahisi ve Kafa tabanı Cerrahisi bölümlerinde klinik araştırma görevlisi olarak bulundu.

2013 yılında doçentlik unvanını aldı. Doç. Dr. Gün; gırtlak ve ses telleri lezyonlarında lazer cerrahi uygulamaları, balon yöntemi ile sinüzit tedavileri, nöro-navigasyon ile endoskopik sinüs cerrahilerinin revizyonları ve sinonasal tümörlerin endoskopik ameliyatları ve ileri evre baș boyun kanserlerinin  tedavilerini dünya standartlarında uygulayarak hastalarına ileri tedavi yöntemlerini sunmaktadir. 

HABERE YORUM KAT