1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. DKMM'den HÜDA PAR ziyareti
DKMM'den HÜDA PAR ziyareti

DKMM'den HÜDA PAR ziyareti

DKMM Koordinatörü Eyüphan Kaya, Hür Dava Partisi( HÜDA PAR) Genel Başkanı Hüseyin Yılmazı makamında ziyaret ederek çalışmalarına başarılar diledi.

A+A-

20.03.2013 tarihinde Diyarbakır küçük Millet Meclisi(DkMM) Koordinatörü Eyüphan Kaya HÜDA PAR'ın genel merkezini  ziyaret ederek, Genel Başkan Hüseyin Yılmaz'a başarı dileklerini ilettikten sonra kendilerini DkMM toplantılarına davet etti.

İnsanların iyi olması yetmiyor, iyi insanların aynı zamanda hayatın içinde, kurum ve kuruluşların başında olması gerektiğini vurgulayan  Kaya, DkMM aylık toplantılarına katılmaları için kendilerini de beklediklerini, bu tür oluşumlara vatandaşların  başta kaygıyla yaklaştığını, temkinli davrandığını ancak tanıtımla bu kaygı ve kuşkuların giderilebileceğini söyledi.

DKMM, özgür bir platformdur, bir başkasına hakaret etmedikten sonra her türlü insani düşüncenin ifade edilebileceği bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz.Hem Meclisi bilgilendiriyoruz hem de sivil toplum olarak Meclisin daha kaliteli yasalar çıkarması için katkı veriyoruz.dedi.

HÜDA PAR Genel Başkanı Hüseyin yılmaz ise, biz halkımıza hizmet etmeye talibiz, insanımızın daha nitelikli yetişmesi,  haklarıyla birlikte daha müreffeh yaşaması için gayret edeceğiz.Geçmişte siyasetten uzak kalmaya çalıştığımızı söyleyince, birileri “aman ne ala, siyaset kirli iş sizden uzak olsun” diyorlardı.Zaman içinde baktık ki saygın insanları siyaset alanından uzak tutmak için bu da bir taktikmiş, bir düşündük pir düşündük, en az bir başkası kadar belki daha fazla bu kurum ve kuruluşların başında olmaya hakkımız vardır diye kara verdik. HÜDA PAR'ın ülkemizde de bölgemizde de bir boşluğu dolduracağına inanıyorum.

DKMM'ne son üç aydır Sedat Erdoğan hareketi temsilen  katılıyor, katılmaya da devam edeceğiz.dedi.DKMM Koordinatörü Eyüphan Kaya TkMM'nin bir ek çalışması olan TBMM-OÇG çalıştaylarına  da artık  başlayabileceklerini söyledi. Tekrar HÜDA PAR'ın memleket ve millet lehine yararlı işler yapması dileğiyle ziyaret neticelendi.

HABERE YORUM KAT